Cloudové přednášky na G2B•TechEd 2018

Zbývá pouhých pár dní do začátku konference G2B•TechEd 2018. 2. ročník brněnského TechEdu nabídne účastníkům mimo přednášek zaměřených na ASP.NET, IT Security/Hacking a Windows 10 i přednášky zabývající se cloudem! Přijďte se více dozvědět např. o Synchronní Storage Replice, Hyper-V či GPO a DSC!

Přednášky zaměřené na cloud:

Synchronní Storage Replica konečně dorazila do Windows Server
Jistě znáte DFSR. Tak tato přednáška nebude o DFSR. Protože DFSR je file-based, ale hlavně asynchronní replikace. Pokud vás zajímá volume-based, block-level, synchronní replikace, tak přijďte na přednášku Lukáše Brázdy s názvem Synchronní Storage Replica konečně dorazila do Windows Server. Na přednášce vám Lukáš představí tuto technologii Windows Server 2016 a předvede, jak funguje. Mimo jiné se také dozvíte více o požadavcích na hardware, software a infrastrukturu.
 
GPO vs. PowerShell Desired Configruation Management (DSC)
GPO jsou zavedeným a oblíbeným nástrojem na centrální konfiguraci v AD doméně. A byť jsou skvělé, tak se určitě setkáváte s tím, že jsou věci, které pomocí nich buď vůbec nenastavíte nebo byste je museli skriptovat. Nešlo by to jinak? Na přednášce s názvem GPO vs. PowerShell Desired Configuration Management (DSC) se seznámíte s technologií PowerShell DSC, která může GPO zdárně sekundovat a v některých ohledech je dokonce snadno předčí.

Hyper-V Performance Troubleshooting
Během přednášky Hyper-V Performance Troubleshooting od Jana Marka si ukážeme různé metody a nástroje, které byste měli i neměli používat při řešení výkonových potíží. Zaměříme se na základní aspekty provozu VM a na to, jak sledovat využití jednotlivých prostředků.

Co dále?

U cloudových přednášek to však zdaleka nekončí! Na konferenci G2B•TechEd 2018 se můžete těšit také na přednášky z oblasti IT Security/Hacking, Azure, Microsoft 365, GDPR, ASP.NET či vizualizaci Power BI!

Proto ať už jste vývojář, IT Pro nebo databázový specialista, rozhodně bystě si konferenci G2B•TechEd 2018 neměli nechat uniknout!

VIDEO | Ohlédnutí za minulým ročníkem konference G2B•TechEd.


PARTNEŘI KONFERENCE


Platinum partner
Microsoft    DAQUAS

Generální partner
Tieto

Partner
ATOM KPCS     Dixons Carphone    QNAP
Solitea     

Exkluzivní mediální partner
ICT Network News     ICT Security

Mediální partner
CHIP    cnews    
SystemOnLine          ZIVE

Geek partner
WUG

Mohlo by vás zajímat

System Center 2012 - nasazení a správa vnitřního cloudu
Kurz System Center 2012 - nasazení a správa vnitřního cloudu seznámí posluchače s instalací, správou, údržbou a řešením potíží při provozu vnitřního cloudu (private cloud) postaveného na platformě Windows Server 2008, Hyper-V a spravovaného...  Zjistit více »
Publikováno: 19.01.2018