Cígler Software partnerem G2B•TechEd 2017


Společnost CÍGLER SOFTWARE, a.s. se stala partnerem zbrusu nové IT konference G2B•TechEd 2017, která se uskuteční 6. - 7. 2. 2017 v Brně!


Historie společnosti
Cígler Software datuje svoji existenci od počátku roku 1990. Na podzim stejného roku uvedla na mezinárodním veletrhu INVEX na trhu svůj první ekonomický systém Money. Od samého počátku se společnost zaměřovala na vývoj kvalitních informačních systémů a zajištění technické a poradenské podpory na úrovni světových standardů. Během několika let se stala jednou z nejuznávanějších českých společností v oboru.

Cígler Software se odlišuje od většiny českých výrobců podnikových informačních systémů velkým důrazem kladeným na odbornost, použití nejmodernějších technologií, kvalitu softwaru a vysokou úroveň poskytovaných služeb.

Společnost je zároveň od roku 2003 certifikovaná podle norem ISO 9001 a v roce 2005 dosáhla nejvyšší úrovně certifikace od společnosti Microsoft - Microsoft Gold Certified Partner.

iDoklad od Cígler Software
iDoklad je bezplatní služba pro jednoduchou fakturaci a správu firemních kontaktů, určená především pro živnostníky a malé firmy. Veškeré pořízené doklady je možné snadno importovat do ekonomických systémů Money S3 a Pohoda.

idoklad-fb.png
Aktualizováno: 25.01.2017
Publikováno: 12.01.2017