Certifikační zkoušky ke kurzům Red Hat ZDARMA!

Ve spolupráci se společností Red Hat jsme připravili zbrusu novou akci na certifikační zkoušky! Absolvujte kurz Red Hat System Administration II [RH134] nebo Red Hat System Administration III [RH254] a mezinárodně uznávanou certifikační zkoušku EX200 nebo EX300 budete mít zcela ZDARMA!

Pro více informací o této akci kontaktujte naší account managerku
Eva.Vitkova@gopas.cz.

Red Hat System Administration II [RH134]
This course is singularly designed for students who have completed Red Hat System Administration I (RH124). The organization of topics is such that it is not appropriate for student to use RH134 as a curriculum entry point. Students who have not taken a previous Red Hat course are encouraged to take either System Administration I if they are new to Linux, or the RHCSA Fast Track course (RH200) if they are experienced with enterprise Linux administration.
Zjistit více

Red Hat System Administration III [RH254]
Red Hat System Administration III is intended for experienced Linux administrators wishing to learn enterprise-level automation techniques through scripting, how to deploy and secure network services, and how to manage other key security features of Red Hat Enterprise Linux. Students in this course should have earned their RHCSA or have equivalent skills.
Zjistit více

red-hat-kurzy-banner.png

Mohlo by vás zajímat

Red Hat Learning Subscription

Spolehlivost, bezpečnost a vysoký výkon. Častá charakteristika podnikových infrastruktur s Red Hat Enterprise Linuxem. Spolu s nízkými náklady na kvalifikovanou administraci jsou tak dle průzkumu jasným favoritem právě Red Hat školení a certifikace pro IT pracovníky.
Zjistit více »

Osvojte si dovednosti Red Hat Cloud Computingu

Absolvujte nové kurzy od společnosti Red Hat zaměřené na oblast Cloud Computing. Vybrat si můžete z šestice kurzů připravených profesionály pro profesionály. Pozvedněte své dosavadní znalosti Cloud Computingu zase o něco výše! Zjistit více »

Kotlin. Moderní alternativa Javy

Jazyk Kotlin je relativně mladý a moderní staticky typovaný objektově-orientovaný funkcionální jazyk, který využívá rozsáhlý ekosystém jazyka Java a přitom sebou přináší také řadu pokrokových jazykových konstrukcí. Pokud se o tomto bezpochyby pokrokovém jazyce chcete dozvědět více a naučit se s ním pracovat, neměli byste si nechat uniknout naše zbrusu nové školení Kotlin - úvod do jazyka [KOTLIN1]! Zjistit více »

kotlin2.png
Aktualizováno: 11.03.2019
Publikováno: 06.03.2019