Certifikační zkouška ke kurzům MOC ZDARMA!

Rozšířili jsme kapacitu testovacích učeben a připravili jsme pro vás jedinečnou akci! Absolvujte libovolný pětidenní MOC kurz a získejte libovolnou certifikační zkoušku ZDARMA! Právě teď je ten nejvhodnější čas na absolvování vámi vybraného kurzu a získání libovolné mezinárodně uznávané certifikace společnosti Microsoft.

S růstem popularity cloudových řešení a zvyšujícími se požadavky firem na vysoce kvalifikované pracovníky zejména v oboru IT, je certifikační zkouška tím správným řešením. Certifikát je vnímán jako garance vysoké profesionality jeho držitele a mnohé uchazeče o zaměstnání při výběrovém řízení posune v žebříčku vhodných kandidátů výše. Staňte se i Vy certifikovaným IT profesionálem!

Jak certifikační zkoušku zdarma získat?
V průběhu výuky MOC kurzu (verze: kurz + kniha) obdržíte od lektora dárkový voucher na certifikační zkoušku dle vlastního výběru zdarma. Akce platí pro pražskou i brněnskou pobočku Počítačové školy Gopas a podmínkou je absolvování MOC kurzu v období 1.1.2016 - 1.4.2016. Voucher je možné čerpat do 17.5.2016.

Přehled Microsoft Certifikací, které můžete v rámci akce složit:
Microsoft Certified Solutions Associate (MCSA)
Microsoft Certified Solutions Developer (MCSD)
Microsoft Certified Solutions Expert (MCSE)
Microsoft Technology Associate (MTA)
Microsoft Certified Specialist (Specialist)

Kategorie MCP certifikací


mcp_certifikace_2015_gopas_akce_certifikacni_zkouska_zdarma-(3).png

Přípravte se na certifikaci s námi
V Počítačové škole Gopas lze certifikační zkoušky nejen skládat, ale také se na ně pečlivě připravit.  Můžete využít nejen kurzů doporučených k přípravě na získání certifikátu, ale i samostudijních testů firmy Kaplan SelfTest. Jedná se o knihovny testových otázek ke konkrétním certifikačním zkouškám. V každé knihovně naleznete souhrn podobných otázek, jaké se vyskytují v oficiálních testech společnosti Pearson VUE.

Veškeré informace o přípravě na certifikace, procesu přihlášení, průběhu testování a přípravě k certifikačním zkouškám naleznete ZDE.

Odpovědi na nejčastěji kladené otázky ohledně Microsoft certifikací naleznete ZDE nebo se s vaším dotazem obraťte na administrátory testovacího centra Počítačové školy Gopas prostřednictvím e-mailu: info@gopas.cz nebo na telefonu: +420 234 064 100

Nabídka je časově omezena, nečekejte proto na žádnou vhodnější chvíli a registrujte se co nejdříve na pětidenní kurz MOC.

banner_certifikacni_zkouska_zdarma_akce_MOC_kurzy_pocitacova_skola_www-gopas-cz.jpg

Aktualizováno: 24.02.2016
Publikováno: 14.12.2015