CEHv10 - Certified Ethical Hacker v10 je na světě!

Společnost EC-Council stojící za jedním z nejoblíbenějších a zároveň mezinárodně nejuznávanějším kurzem etického hackingu, Certified Ethical Hacker, představila jeho novou verzi s označením v10. Etičtí hackeři, pentesteři a IT security odborníci budou moci CEHv10 absolvovat v Počítačové škole Gopas pod vedením bezpečnostního experta a certifikovaného lektora, Williama Ischanoe. 
 

O kurzu

Již od svého počátku v roce 2003 je kurz Certified Ethical Hacker jasnou volbou pro pokročilé administrátory, budoucí penetrační testery a další IT Security odborníky. Certifikát Certified Ethical Hacker je mezinárodně uznávaným a velmi žádaným. Jako jeden z hlavních certifikátu ho zařadilo do svého seznamu také United States Department of Defense Directive 8570.
 

Čelit hackerovi může pouze ten, kdo umí myslet jako on.

Certified Ethical Hacker verze 10 přináší účastníkům aktuálně nejpoužívanější techniky a nástroje pro nabourání jakéhokoliv počítače. Díky kurzu Certified Ethical Hacker v10 se naučíte myslet jako hacker, čímž získáte potřebný "Hacker Mindset". Čelit hackerovi totiž může pouze ten, kdo umí myslet jako on.
 
Jedinečnost školení spočívá především ve velmi přehledném znázornění i vysvětlení pokročilých technik, které jsou detailně rozebrány v originálních výukových materiálech společnosti EC-Council.
 

Jednička na trhu hacking školení

Naši lektoři poskytují dostatek detailních informací pro srovnání s penetračními testy i v prostředí se staršími OS. Vzhledem k naší dlouholeté tradici hacking školení nabízí naši lektoři vždy nejaktuálnější trendy a postupy při metodologii penetračního testování. Školení je kromě teoretického výkladu prokládáno také praktickým cvičením hacking technik.
Více o kurzu
 
Podívejte se na oficiální video ohlašující příchod Certified Ethical Hacker verze 10.

 

Osnova kurzu

MODULE 01: Introduction to Ethical Hacking
MODULE 02: Footprinting and Reconaissance
MODULE 03: Scanning Networks
MODULE 04: Enumeration
MODULE 05: Vulnerability Analysis
MODULE 06: System Hacking
MODULE 07: Malware Threats
MODULE 08: Sniffing
MODULE 09: Social Engineering
MODULE 10: Denial-of-Service
MODULE 11: Session Hijacking
MODULE 12: Evading IDS, Firewalls, and Honeypots
MODULE 13: Hacking Web Servers
MODULE 14: Hacking Web Applications
MODULE 15: SQL Injection
MODULE 16: Hacking Wireless Networks
MODULE 17: Hacking Mobile Platforms
MODULE 18: IoT Hacking
MODULE 19: Cloud Computing
MODULE 20: Cryptography

Lektor kurzu CEHv10

william-ischanoe-pocitacova-skola-gopas-c-new-2018-250.pngWilliam Ischanoe
odborný konzultant, lektor a patron konference HackerFest
William se rád zybývá vším, co někdo zapomněl zašifrovat, Windows komponentami z pohledu bepečnosti, autentizací, PKI, IPSecem a WiFi. Wiiliam je zároveň patronem největší IT Security a Hacking konference HackerFest.


CEHv10---banner---1500x500.jpg 

Mohlo by vás zajímat

Network Security - Hacking v praxi
Toto školení hackingu vás seznámí se základními nástroji a principy, které se používají pro útoky a penetrační testování. Náš ojedinělý pětidenní kurz vám umožní do detailu pochopit a vyzkoušet metody, pomocí kterých se provádí útoky na počítačové sítě a... Zjistit více »

WebHacking v praxi - Zranitelnosti webových aplikací
Školení vás zasvětí do tajů webhackingu a zranitelností webových aplikací. Umožní vám do detailu pochopit i vyzkoušet metody, pomocí kterých se provádí útoky na webové aplikace a přidružené systémy. V průběhu kurzu si postupně vysvětlíme i vyzkoušíme... Zjistit více »

HackerFest 2019
HackerFest 2019 bude již 7. ročníkem bezpečnostní konference o nejnebezpečnějších praktikách hackingu dnešní doby. Těšit se můžete na aktuální přehled nebezpečných podob hackingu a tipy na ochranu Vašich i firemních dat, známé IT security... Zjistit více »

HackerFest-2019---1200x628-2-(1).jpg
Aktualizováno: 05.11.2018
Publikováno: 03.04.2018