Bezpečnostní expert Wayne Burke v GOPASu!

Certified Ethical Hacker (CEHv7)  je nejžádanější kurz zaměřený na počítačovou bezpečnost. V termínu 4. - 8. února 2013 se uskuteční v pražské pobočce Počítačové školy Gopas. Tímto kurzem vás v angličtině provede  Wayne Burke, bezpečnostní expert s bohatými praktickými zkušenostmi se školením a poradenstvím  v oblasti IT bezpečnosti. Pracoval pro vládní úřady mnoha zemí, zdravotní instituce, renomované korporace i pro prestižní finanční společnosti. 

Možnost registrace na kurz a další informace najdete 
zde.

V ceně kurzu jsou nejen originální materiály společnosti EC-Council, ale také voucher na certifikační zkoušku EC-Council Certified Ethical Hacker (312-50). Absolvování kurzu a úspěšně složená zkouška jsou předpokladem pro získání certifikátu - Certified Ethical Hacker. Obsah kurzu exkluzivně zajišťuje organizace EC-Council. 

Wayne Burke, vybrané reference:
USA: Air force, Army, Navy, Marines, FBI and Statewide Law Enforcement Offices

Evropa: NATO, Europol, MOD (Ministerstvo obrany Velké Británie), různé bezpečnostní složky Evropské unie,  Nizozemí - Ministerstvo obrany, Ministerstvo spravedlnosti, lokální evropské bezpečnostní složky: Velká Británie, Irsko, Švýcarsko, Belgie, Nizozemí, Dánsko.

Asie: singapurská vláda, Filipínská prezidentská kancelář, jednotka specialistů kyberkriminality. Jakarta, Úřad daňové kriminality. Různé malajské vládní úřady a korporační i vládní jednotky z Afriky a mnohé z Perského zálivu.

Aktualizováno: 22.01.2013
Publikováno: 03.01.2013