Bezpečnost privátních klíčů ve Windows | HackerFest 2018


Privátní klíče a DPAPI jsou alfou a omegou vaší dnešní bezpečnosti. S privátními klíči byste proto měli zacházet obezřetně, abyste k nim, stejně jako odjakživa, měli přístup jen Vy a Váš hacker. To dá rozum...

 
Pokud Vás zajímá, jak to dělá právě skrytý odvěký společník a jak k nim prostupuje v době, kdy Vám ze všech sil pomáhá s daty, přijďte se podívat na přednášku Bezpečnost privátních klíčů ve Windows, kterou si pro účastníky konference HackerFest 2018 připravili Michael Grafnetter a William Ischanoe.
 
V přednášce Vám Michael Grafnetter a William Ischanoe společně ukáží, kolik mu to dá práce a že té práce zas až tak moc není - podíváme se na implementaci softwarové a hardwarové ochrany privátních klíčů certifikátů Windows. Proberem různé vektory lokálních i vzdálených útoků, jejichž cílem je odcizit privátní klíč, nebo jej alespoň bez vědomí uživatele použít k digitálnímu podpisu. Na přednášce budou diskutovány také některé možnosti obrany.

Přednášet budou:


michael-grafnetter-pocitacova-skola-gopas-cz-r.pngMichael Grafnetter
bezpečnostní analytik, vývojář a odborný konzultant
Michael je specialista na infrastukturní bezpečnost, Microsoft Azure a Windows PowerShell. Je autorem unikátní sady nástrojů DSInternals, která je určena pro auditory a penerační testery Active Directory.

william-ischanoe-pocitacova-skola-gopas-c-new-2018-250.png
William Ischanoe
odborný konzultant, lektor a patron konference HackerFest
William se rád zabývá vším, co někdo zapomněl zašifrovat, Windows komponentami z pohledu bezpečnosti, autentizací, PKI, IPSecem a WiFi.


Partneři konference

GOLD PARTNER
Deloitte
Hlavní partner
PALO ALTO NETWORKS

Partner
ACTIVE24   DAQUAS     Microsoft   
 NETHEMBA
 
 
Exkluzivní mediální partner
AVERIA LTD. - ICT SECURITY     AVERIA LTD. - ICT NETWORK

Mediální partner
CHIP     COMPUTERWORLD     
 BusinessIT    zive.cz

VIDEO | Pozvánka na přednášku Bezpečnost privátních klíčů ve Windows

Aktualizováno: 20.09.2018
Publikováno: 08.08.2018