Microsoft Azure od A do Z

Pro všechny vývojáře na plaformě .NET, kteří se chtějí naučit používat platformu jako službu ve formě PaaS a SaaS jsme připravili nové školení s názvem MS Azure - vývoj aplikací, jejich nasazení a škálování [GOC3052]. Kurz je zaměřen na vývoj, optimalizaci a architekturu, ale řeší například i pricing.

Co vás na školení čeká?

Kromě detailů návrhu a implementace řešení pro platformu Microsoft Azure se naučíte používat nástroje a techniky umožňující snadný vývoj nových či migraci existujících řešení do cloudu a tak značně snížit náklady a čas potřebný pro zvýšení škálovatelnosti a dostupnosti řešení.

Cloud je obrovský modní pojem současnosti

Cloud však není všelék a musíte se naučit, jak jej správně používat (ostatně jako u všeho). Na druhé straně Cloud a Azure zejména není jen syrová platforma pro běh aplikací. Nabízí pokročilé služby, které můžete použít, aby se váš život jako vývojáře zjednodušil a aplikace pracovaly rychleji a účinněji.

Na kurzu se budeme věnovat:

Obecným principům cloudu a srovnáním s konkurencí
Porozumění platformy Azure
Službám: 
- Azure AppService
- Azure Storage (blob, tables, queues, files)
- Azure Service Bus
- Azure SQL
- Azure AppInsights
- Azure VMs
- Azure Cosmos DB
- Azure Functions
- Azure CDN
- Azure Traffic Manager, Azure Application Gateway
- Azure Schedular, Azure Search a další

Microsoft-Azure-Banner-(4).png

Mohlo by vás zajímat

Workshop: Architektura řešení Microsoft Azure
Rádi byste se naučili architektonickým dovednostem nezbytným pro návrh řešení pro Microsoft Azure? V tom případě si nenechte ujít nový MOC Workshop: Architektura řešení Microsoft Azure [MOC 40442]. Zjistit více »

Microsoft Azure jako konkurenční výhoda?
V naší nabídce můžete nalézt kurzy zabývající se integrací základních on-premis technologií, správou virtuálních počítačů a SQL Server relačních databází či např. nasazením a správou Enterprise Mobility Suite. Zjistit více »
Aktualizováno: 04.09.2018
Publikováno: 13.12.2017