Azure certifikace pomocí Azure Transitions Exams

Připravte se na Microsoft Azure certifikace podle rolí pomocí Azure Transitions Exams! Využijte této možnosti co nejdříve, Transitions Exams je možné složit do 30. 6. 2019.


Přehled rolí:

azure-developer-pocitacova-skola-gopas.pngAzure Developer Associate
Azure Developers design and build cloud solutions such as applications and services. They participate in all phases of development, from solution design, to development and deployment, to testing and maintenance. They partner with cloud solution architects, cloud DBAs, cloud administrators, and clients to implement the solution.
Download Postcards Microsoft Azure Developer  »
 

azure-administrator-pocitacova-skola-gopas.pngAzure Administrator Associate
An Azure Administrator is responsible for implementing, monitoring, and maintaining Microsoft Azure solutions, including major services related to compute, storage, network, and security.
Download Postcards Microsoft Azure Administrator »
 


azure-solution-architect-pocitacova-skola-gopas.pngAzure Solutions Architect Expert
Master the skills needed to design solutions that run on Azure. A Microsoft Azure Solutions Architect must have expertise in compute, network, storage, and security. 
Download Postcards Microsoft Azure Solutions Architect »
 

Pokud jste absolvoval(a) Můžete složit Azure Transitions Exams Abyste získal(a) Microsoft Certifications
70-532: Developing Microsoft Azure Solutions AZ-202: Microsoft Azure Developer Certification Transition Microsoft Certified: Azure Developer Associate
70-533: Implementing Microsoft Azure Infrastructure Solutions AZ-102: Microsoft Azure Administrator Certification Transition Microsoft Certified: Azure Administrator Associate
70-535: Architecting Microsoft Azure Solutions AZ-302: Microsoft Azure Solutions Architect Certification Transition Microsoft Certified: Azure Solutions Architect Expert

Azure Transition Exams bude možné složit do 30.6.2019!

Jak se na certifikační zkoušku přihlásit?
Vyplněním objednávky nebo kontaktováním našeho klientského servisu na adrese info@gopas.cz. Pro zkoušku je nutné mít účet na microsoft.com/learning a www.pearsonvue.com/microsoft.

banner-azure-certifikace-pocitacova-skola-gopas-2.png

Mohlo by vás zajímat

Microsoft Azure od A do Z

Pro všechny vývojáře na platformě .NET, kteří se chtějí naučit používat platformu jako službu ve formě PaaS a SaaS jsme připravili nové školení s názvem MS Azure - vývoj aplikací, jejich nasazení a škálování [GOC3052]. Zjistit více »

Microsoft Azure pro IT PRO systémové správce

Podívejte se na aktuální nabídku kurů Microsoft Azure určených pro IT PRO systémové správce, ve které naleznete kurzy zabývající se jak integrací základních on-prem technologií a architekturou řešení, tak i správou SQL Server relačních databází či virtuálních počítačů (VM). Zjistit více »

Microsoft Azure jako konkurenční výhoda?

Microsoft Azure cloudové řešení je v součanosti jasným favoritem pro vývoj, testing a správu moderních aplikací. Z důvodu velké poptávky našich klientů po školeních Microsoft Azure na nejrůznějších úrovních jsme se rozhodli poskytnout komplexní vzdělání určené všem, kteří chtějí s touto pokrokovou platformou udržet krok. Zjistit více »

Workshop: Architektura řešení Microsoft Azure

Rádi byste se naučili architektonickým dovednostem nezbytným pro návrh řešení Microsoft Azure? V tom případě si nenechte ujít nový MOC Workshop: Architektura řešení Microsoft Azure [MOC 40442]. V průběhu 3 dnů tohoto workshopu přezkoumáte běžné vzory pro cloudové aplikace a návrhové techniky pro výkon, odolnost a škálovatelnost. Zjistit více »

banner-microsoft-azure-(2).jpg
Aktualizováno: 14.12.2018
Publikováno: 26.10.2018