Alternativa k Adobe Photoshopu a Illustratoru je tu!

Hledáte kvalitní profesionální rastrový či vektorový grafický editor, ale nechcete platit horentní sumy za předplatné Adobe Photoshopu nebo Adobe Illustratoru? Konečně existuje alternativa - Affinity Photo a Affinity Designer! Přijďte se s těmito moderními grafickými editory naučit pracovat na naše nová školení Affinity Photo a Affinity Designer!

 
  Affinity Photo - základní kurz
Affinity-Photo-(2).pngNa 3denním kurzu Affinity Photo - základní kurz [AFFPH1] se naučíte porozumět problematice zpracování fotografií a pochopit důležité souvislosti tak, abyste Affinity Photo precizně ovládli. Zvládnete vše od základních úprav fotografií, přes práci s vrstvami až po základní práci s maskami vrstev.

Dozvíte se, jak měnit velikost fotografií, retušovat a odstraňovat z nich nežádoucí elementy, vytvářet koláže a fotomontáže, upravovat pleť. Během kurzu se také dozvíte, jak výsledek vaší práce správně připravit pro použití na webových stránkách, nebo pro tisk.
Zjistit více  

  Affinity Designer - základní kurz
Affinity-Designer-(2).pngNa 3denním kurzu Affinity Designer - základní kurz [AFFDES1] se dozvíte, jaké jsou obecně možnosti vektorové grafiky. Dokonale zvládnete prostředí aplikace Affinity Designer a naučíte se vše od vytváření jednoduchých objektů a manipulaci s nimi až po složitější útvary tvořené z více objektů.

Zvládnete aplikaci barev, přechodových výplní a naučíte se pracovat s textem. Budete umět exportovat hotovou grafiku jak pro webové stránky, tak pro profesionální tisk.
Zjistit více

affinity-horentni-sumy-banner-4.png

Mohlo by vás zajímat

Webdesignerem bez napsání jediného řádku kódu
Vytvářet komplexní a moderní webové stránky včetně mobilních a tabletových verzí bez nutnosti napsání jediného řádku kódu? Zní vám to jako Sci-Fi? Přijďte se přesvědčit a naučte se používat Adobe Muse na kurzu Adobe Muse - základní kurz [MUSE1].
Zjistit více »

Kurzy Adobe
Jako autorizované školicí středisko Adobe nabízíme bezkonkurenčně nejširší portfolio kurzů SW této společnosti. Pokrýváme všechny obory, které grafik může ve své práci potřebovat. Zjistit více »
Aktualizováno: 10.01.2018
Publikováno: 20.12.2017