Absolvujte ITIL® 2011 Foundation v anglickém jazyce

Zabýváte se IT procesy a zajímá vás optimalizace poskytování IT služeb? Získejte ucelený úvod do problematiky procesního řízení se zaměřením na IT procesy při poskytování IT služeb pomocí ITSM a registrujte se na kurz ITIL® 2011 Foundation + certifikační zkouška [ITILFV3T]


ITIL® 2011 je mezinárodně uznávaný souhrn doporučených praktik postavený na dlouholetém sbírání zkušeností z různých společností o různé velikosti, v různých zemích a s různými IT systémy.

Třídenní školení ITIL® 2011 Foundation + certifikační zkouška [ITILFV3T] je vhodné nejen pro IT manažery, IT procesní specialisty a projektové manažery, ale také pro všechny, kteří se podle daných procesů řídí.

CERTIFIKACE | V ceně kurzu je certifikační zkouška ITIL® Foundation certificate, která se skládá poslední den kurzu. Zkouška je primárně zajišťována v anglickém jazyce (na žádost je možné zkoušku skládat i v českém jazyce).

Pokud se chcete na mezinárodně uznávanou certifikační zkoušku dokonale připravit, absolvujte kurz ITIL® Foundation v anglickém jazyce. Nejbližší termín: 11. 3. 2019.

Naučíme vás
orientovat se v problematice IT služeb
porozumět všem složkám procesního řízení
používat jednotnou terminologii v rámci IT procesů
koncepci ITIL®
porozumět životnímu cyklu IT služeb a další
Zjistit více 

 
» ITIL® 2011 Foundation [ITILFV3]

ITIL_licensed_affilliate_gopas-(2).jpg
ITIL® je registrovanou ochrannou známkou AXELOS Limited.
Swirl logoTM je ochranná známka společnosti AXELOS Limited.
Kurz je pořádaný ve spolupráci se společností OCIRIS (SCHWEIZ) GmbH jako BCS ATO.
Aktualizováno: 25.02.2019
Publikováno: 22.07.2016