ANDROID: Vývoj aplikací pro pokročilé i začátečníky

Android patří stále mezi nejoblíbenější a zároveň nejčastěji používané operační systémy. Podle posledních průzkumů z tohoto roku obsahuje OS Android více než 80% mobilních zařízení. Jedná se tak o nejperspektivnější platformu, kterou by měl dokonale ovládat každý se zájmem o vývoj mobilních aplikací.

 
android-2-w.png Android: Vývoj aplikací I. [ANDROID1]
Pro ty z vás, kteří se s vývojem aplikací a konkrétně s platformou Android teprve seznamujete je zde školení Android: Vývoj aplikací I. [ANDROID1]. Na tomto školení se seznámíte s nezbytnou teorií, vývojovým prostředím a naučíte se vyvíjet moderní aplikace.

Nadcházející termíny
25. 3. 2019  GOPAS Praha
5. 6. 2019  GOPAS Brno
android-2-w.png Android: Vývoj aplikací II. [ANDROID2]
Pro absolventy kurzu Android: Vývoj aplikací I. či pro vývojáře, kteří již mají předchozí znalosti vývoje pro systém Android je určeno školení Android: Vývoj aplikací II. [ANDROID2]. Na školení se naučíte pokročilé metody vývoje aplikací jako práci na pozadí a komunikaci se vzdálenými webovými službami. Vyzkoušíte si také práci se senzory, lokací zařízení a s Google Mapami.

Nadcházející termíny
30. 5. 2019  GOPAS Praha
21. 3. 2019  GOPAS Brno
pirate-w-2.pngBezpečnost a hacking Android aplikací [GOC56]
S velkou oblibou systému Android a jeho hojným využíváním na mobilních zařízení se však Android stává velice atraktivním terčem pro hackery. Jestliže vás zajímají způsoby, jakými na uživatele s Androidem útočí hackeři a jak se jim bránit, rozhodně byste si neměli nechat ujít naše nové školení Bezpečnost a hacking Android aplikací [GOC56].

Nadcházející termíny
5. 8. 2019  GOPAS Praha
2. 9. 2019  GOPAS Brno
 
vyvoj-android-aplikace-bezpecnost-3.png

Mohlo by vás zajímat
JavaDays 2017 | 2. ročník největší české Java konference proběhne 13. - 14. 11. v Praze. Konference je určena Java vývojářům, programátorům a všem, co se o Javu a související tehnologie zajímají. Těšit se můžete na nejznámější odborníky a experty na Javu. Více o konferenci »

javadays-cz-pocitacova-skola-gopas.jpg
Aktualizováno: 25.02.2019
Publikováno: 18.07.2017