Agilní řízení s PRINCE2®

Nechcete čekat na výstupy a přínosy projektu? Použijte agilní přístup! V kurzu PRINCE2® Agile Practitioner [PRINCE2A] se naučíte, jak upravit metodiku PRINCE2 tak, aby umožnila agilní přístup a zároveň si zachovala své výhody.

Naučte se využívat agilního přístupu při úpravě již definovaných postupů a produktů PRINCE2. Poznejte, jak spojit to nejlepší z obou světů a zvyšte možnosti rychlého dodání prvních výstupů a přínosů projektu.

PRINCE2® Agile Practitioner je školení, které ukazuje jakým způsobem je možné standardní metodiku řízení projektů PRINCE2 rozšířit o Agilní přístupy, návyky a nástroje. Ukazuje, jak využít transparentnost, spolupráci, komunikaci, sebeorganizaci a učení se v souladu se 7 principy, 7 tématy a 7 procesy PRINCE2.   

martin_vitous_gopas_grey.pngMartin Vitouš, lektor a odborný konzultant na oblast projektového a procesního řízení Počítačové školy Gopas, o PRINCE2® Agile říká, že nejcennější výhodou pro firmy je kombinace agilních nástrojů při vlastním vytváření a dodání individuálních výstupů projektu a transparentního dohledu na projekt jako celek v kontextu organizace. Připravenost použití této kombinace zkoumá unikátní nástroj Agilometr, který odhalí připravenost organizace na použití agilních metod a zároveň identifikuje možná rizika. Mezi základní předpoklady patří především schopnost alespoň na krátký čas alokovat samostatné, motivované, komunikativní a spolehlivé pracovníky na projekt tak, aby se mohli plně soustředit na vytvoření a dodání použitelných dílčích výstupů. Tím dosáhne organizace prvních přínosů, a zároveň možnost poučit se pro další vývoj produktů i celého projektu.

Neváhejte a přihlaste se na kurz PRINCE2® Agile Practitioner [PRINCE2A] a "dotáhněte" vaše projekty vždy do úspěšného konce.

Zajímáte se o certifikační zkoušku PRINCE2® Agile?
Pak právě Vám je určen kurz PRINCE2® Agile Practitioner + certifikační zkouška [PRINCE2AT].

Nadcházející termíny [PRINCE2A]
04. 09. 2017  GOPAS Praha
23. 10. 2017  GOPAS Brno

Předchozí kurzy
» PRINCE2® Foundation + certifikační zkouška [PRINCE2FT]
» PRINCE2® Foundation + Practitioner + certifikační zkouška [PRINCE2FPT]
» PRINCE2® Practitioner + certifikační zkouška [PRINCE2PT]

GOPAS_CZ---Banner_Prince2_EN.jpg
Aktualizováno: 22.06.2017
Publikováno: 06.01.2016