3. odborná snídaně na téma Efektivní Projekty

Ve spolupráci s projektovým manažerem osobního, projektového a procesního řízení, Martinem Vitoušem, jsme přichystali pro všechny zájemce o efektivní řízení všech IT projektů seriál odborných snídaní. Již třetí ze série snídaní na téma Efektivní Projekty začíná 27. 9. 2017 (9:00 - 12:00).
 

"Pravá ruka neví, co dělá ta levá."

Podle různých statistik se nepodaří dokončit velké procento projektů. Dva hlavní důvody jsou, že pravá ruka neví, co dělá ta levá a pak, že neustále opakujeme stejné chyby. Oba důvody se dají vyřešit tím, že máme přehled o tom, co se ve firmě v této oblasti děje.
 
Abychom měli přehled, potřebujeme mít jeden způsob, jak řídit projekty. Pak se totiž dají výsledky snadno konsolidovat, což má rádo vedení společnosti. A zároveň je možné se soustředit na předmět projektu, a ne na to, jak ho řídit. A to mají zase rádi vedoucí projektů.
 
Přijďte posnídat s Martinem Vitoušem, který vás u šálku dobré kávy či čaje seznámí s nejčastějšími problémy řízení IT a nasměruje vás tím správným směrem jak ve vzdělávání v projektovém, procesním, krizovém či osobním řízení.
Zjistit více

martin-vitous-odborne-snidane-gopas.png
Martin Vitouš, projektový manažer osobního, projektového a procesního řízení
Martin Strávil většinu své profesní dráhy jako zaměstnanec nadnárodních společností a na různých pozicích (od technických až po manažerské) v různých zemích všech kontinentů. V Gopasu se s ním můžete setkat na školeních procesního, projektového a osobního řízení, kde působí v roli odborného lektora a konzultanta.
 
Následující snídaně:
 
0405_2017_GOPAS_CZ---Banner_Snidane_Efektivita_TEMATA_646x220_01_4.jpg


Mohlo by vás zajímat
Představujeme nové kurzy ITIL® 2011 Practitioner »
Nové kurzy PRINCE2®
Aktualizováno: 30.08.2017
Publikováno: 06.06.2017