20% sleva na knihu Office 2019

Již více než dvě desítky let je kancelářský balík programů MS Office nejpoužívanějším kancelářským programem. Nyní přichází na trh jeho nejnovější verze Office 2019. Ve spolupráci s nakladatelstvím GRADA jsme pro vás připravili akci na zbrusu novou knihu Office 2019 se slevou 20%!
 
 
Nový průvodce z pera zkušených autorů byl napsán pro operační systém Windows 10, ale s úspěchem je mohou využít i ti, kteří pracují s kancelářským balíkem MS Office 2019 v systému macOS.
 
Text knihy Office 2019 je rozdělen do dvou částí - obecné a specializované. Obecná část je věnována činnostem, které jsou pro všechny aplikace společné: nastavení aplikací, práce se soubory, dokumenty a daty, editace textu, práce s obrázky, grafikou a objekty, tisk dokumentů a využití cloudových úložišť.
 
Ve specializované části jsou popsány funkce hlavních aplikací MS Office: především Word, Excel, PowerPoint, Outlook, menší pozornost je pak věnována aplikacím Publisher, Access a OneNote.

Jak slevu 20% získat?

Objednejte knihu Office 2019 na www.grada.cz/office-2019-10327 a do pole poznámka zadejte: kurzygopas2019
Objednat knihu »

723037_350_0_fit.jpg

Nabídka kurzů Microsoft Office


office-logo-(1).png

Kurzy Microsoft
Word

Zjistit více

office-logo-(1).png

Kurzy Microsoft
Excel

Zjistit více

office-logo-(1).png

Kurzy Microsoft
PowerPoint

Zjistit více

office-logo-(1).png

Kurzy Microsoft Outlook

Zjistit více

office-logo-(1).png

Kurzy Microsoft
Project

Zjistit více

office-logo-(1).png

Kurzy Microsoft
Access

Zjistit více

Mohlo by vás zajímat

Microsof Outlook v kontextu Microsoft Office 365

Na kurzu Microsoft Outlook v kontextu Microsoft Office 365 [MSOL365] vám ukážeme, že Office 365 není jen licenční politika, ale že je to sada nástrojů, které jsou šité na míru firemnímu prostředí, komunikaci a kooperaci a které řeši věci, na které samotný Outlook tradičně nestačil, objevíme propojené klubíčko nástrojů jako Delve, Teams i Skype for Business. Zjistit více »
 

Microsoft Office pro manažery

Microsoft Office pro manažery [MSOFMGR] je více než školení. Jde o průřezovou prezentaci/demonstraci témat, které stručně, rychle a srozumitelně představí zásadní funkcionality aplikací napříč aplikace balíku Microsoft Office. Školení je pojato jako intenzivní rozšíření obzorů bez kladení důrazu na samostatná procvičování témat na počítačích.
Zjistit více »
 

Za hranice Excelu II.

Rodina Power BI (Self-Service BI) nástrojů se utešeně rozšířuje (PowerMap, Power BI Desktop, DAXStudio, BI v rámci Office 365,..), přičemž každý z nástrojů je sám o sobě hlubokou studnicí funkcionalit. Jako reakci na názory účastníků našeho školení Za hranice Excelu I. [MSEXNL] jsme vytvořili navazující školení Za hranice Excelu II. [MSEXNL2], které se věnuje jak nástrojům novým, tak nástrojům známým a stěžejním jako jsou PowerQuery a PowerPivot. Zjistit více »
Publikováno: 12.04.2019