Leadership v IT - téma 2. série odborných snídaní


Po úspěšné sérii odborných snídaní s Martinem Vitoušem na téma Efektivní IT, jsme se v podobném duchu rozhodli pokračovat a zaměřit se na další velmi důležité téma - Leadership v IT. 2. série odborných snídaní proto nese název Efektivní leadership v IT. 1.  snídaně začíná 29. 3. 2018.
 
Ekonomice se daří. Zakázky přibývají, ale bohužel je nemá kdo realizovat. Chybí lidé. Tedy ti, kteří umí a chtějí pracovat. To vše tak nahrává headhunterům a agenturám, které se "lovem lebek" zabývají. V IT to platí dvojnásob.

Ono stát se odborníkem na něco, nejde přes noc. Když si  ale takového odborníka najdeme či vychováme, nastává otázka jak si ho udržet. Všimnou si ho ostatní a budou ho chtít přetáhnout k sobě. Jedna z cest je přeplácení. Prostě nabídnout víc. Jenže to je cesta, která nemá dobrý konec.

Dřív nebo později peníze dojdou, protože cenu nelze zvyšovat do nekonečna. A tady musí nastoupit jiné způsoby. Jedním z nich je změna přístupu k lidem. Ne řídit, ale vést. Co to znamená? Tak právě o tom budete diskutovat nad šálkem kávy či čaje s Martinem Vitoušem.

Seznam odborných snídaní pro rok 2018

 kolac-pocitacova-skola-gopas.pngLeadership v IT [OSNIT18] | 29. 3. 2018
 Zjistit více »
kafe-pocitacova-skola-gopas.png Procesy a leadership [OSNPROC18] | 8. 6. 2018
 Zjistit více »
odborna-snidane-pocitacova-skola-gopas-(1).png Projektový manažer jako leader [OSNPROJ18] | 21. 9. 2018
 Zjistit více »
caj-pocitacova-skola-gopas-(1).png Jsem leader? [OSNOSO18] | 14. 12. 2018
 Zjistit více »


martin-vitous-gopas-2r.pngMartin Vitouš, projektový manažer osobního, projektového a procesního řízení
Martin strávil většinu své profesní dráhy jako zaměstnanec nadnárodních společností a na různých pozicích (od technických až po manažerské) v různých zemích všech kontinentů. V Gopasu se s ním můžete setkat na školeních procesního, projektového a osobního řízení v roli odbornéo lektora a konzultanta.


gopas_cz---banner_snidane_leadership_all_600x170_01.jpg
Aktualizováno: 24.07.2018
Publikováno: 24.11.2017