2. odborná snídaně na téma Efektivní Procesy

Ve spolupráci s projektovým manažerem osobního, projektového a procesního řízení, Martinem Vitoušem, jsme přichystali pro všechny zájemce o efektivní řízení všech IT projektů seriál odborných snídaní. Druhá ze snídaní na téma Efektivní Procesy začíná již 26. 6. 2017 (9:00 - 12:00)!
 
Když se řekne proces, nebo procesní řízení, většina lidí si představí něco složitého, komplikovaného a byrokratického. A většinou je tato představa postavena na osobních zkušenostech. Bohužel, ve většině mají pravdu. Tak k čemu mají vlastně procesy sloužit? Především k tomu, aby lidé věděli, jak snadno, rychle, kvalitně, a hlavně bez velkého úsilí (levně) mají udělat svoji práci. Zkrátka a dobře, aby procesy byly efektivní.
 
Přijďte posnídat s Martinem Vitoušem, který Vás u šálku dobré kávy či čaje seznámí s nejčastějšími problémy řízení IT a nasměruje vás tím správným směrem jak pokračovat ve vzdělávání v projektovém, procesním, krizovém či osobním řízení.
Zjistit více

martin-vitous-gopas-2r.png
Martin Vitouš, projektový manažer osobního, projektového a procesního řízení
Martin strávil většinu své profesní dráhy jako zaměstnanec nadnárodních společností na různých pozicích (od technických až po manažerské) v různých zemích všech kontinentů. V Gopasu se s ním můžete setkat na školeních procesního, projektového a osobního řízení, kde působí v roli odborného lektora a konzultanta.

Následující snídaně:
 
IT_PROJEKTY-3.png   IT_PROJEKTY-2.png   IT_PROJEKTY-4.png 
 
Aktualizováno: 06.06.2017
Publikováno: 29.03.2017