Registrace na G2B•TechEd 2019 otevřeny!

Pokud jste z Brna a nebo se jen nebojíte za vzděláním nějaký ten kilometr dojet, máme pro Vás příjemnou zprávu. Připravujeme 3. ročník G2B•TechEd! Konference proběhne 4. - 5. února 2019 ve čtyřhvězdičkovém hotelu Holiday Inn Brno. A na co se můžete těšit? Podívejte se na videoreportáž!
 Pro koho je konference určena

Konference G2B•TechEd 2019 je určena IT profesionálům, Developerům, Security expertům a všem z oboru informačních technologií, kteří chtějí mít přehled o současných a budoucích trendech zejména v oblasti produktů společnosti Microsoft, ale také cloudových technologiích a současných nejnebezpečnějších praktikách hackerů.

Program konference bude pestrý, nabídne dva dny naplněné zajímavými přednáškami a prezentacemi, které budou probíhat zároveň ve dvou tematicky zaměřených sálech. Mezi pravidelné přednášející na této konferenci patří osobnosti jako William Ischanoe, Ondřej Ševeček, Roman Kümmel a mnoho dalších.
 
 

AKCE! Získejte vstup ZDARMA!

V případě, že si na období od 1. 3. do 30. 6. 2019 objednáte libovolný oficiální kurz Microsoft (MOC) o délce 5 dnů (včetně příručky), který v daném období v Počítačové škole Gopas (Praha, Brno) rovněž absolvujete, vrátíme vám zpět vstupné na G2B•TechEd 2019 v plné výši (cena vstupného bude odečtena od výsledné ceny kurzu). Více informací a bližší podmínky o akci naleznete ZDE.

Akce pro studenty IT

Studenti brněnských univerzit se zaměřením na IT mají možnost získat 2denní vstupné za sníženou cenu 1 990 Kč bez DPH. Při registraci je třeba do pole Poznámka v objednávkovém formuláři vyplnit ISIC, aby mohl být nárok na studentský vstup uplatněn.
 
Podmínky akce:
Počet míst je omezen na 20.
Na objednávky se studentským vstupným se nevztahuje akce s vrácením vstupného zpět a není možné získat G2B•TechEd 2019 tričko.
 

Partneři konference

Platinum partner
Microsoft     DAQUAS
 
Partner
ATOM KPCS     Dixons Carphone     Solitea     
 
Exkluzivní mediální partner
ICT Network News     ICT Security
 
Mediální partner
CHIP     cnews          SystemOnLine      
     ZIVE
 
Geek partner

Mohlo by vás zajímat

GLAB007 - Hackni si Windows podnikovou síť

Ve spolupráci s IT Security expertem a produktovým manažerem kurzů Windows bezpečnosti, Ondřejem Ševečkem, jsme připravili novou Smělou výzvu! Na 2denním praktickém cvičení Capture the Flag - Hackni si Windows podnikovou síť! [GLAB007] se od Ondřeje dozvíte, jak se pomocí účtu obyčejného uživatele postupně vypracovat na vládce celé podnikové sítě postavené na Microsoft technologiích. Zjistit více »

Víte, jak správě použít ASP.NET Identity?

Jak už se přesvědčila řada účastníků konference .NET Core Summit, téma ASP.NET Identity je natolik složité, že si zaslouží samostatný kurz. Především protože nejde ani tak o to říct, jak ho použít, ale zejména jak ho použít správně. A právě z toho důvodu jsme pro vás připravili zbrusu nový kurz ASP.NET Identity [NETCORE3]! Zjistit více »

DevOps - Ajťák budoucnosti

Mnoho firem v České republice o DevOps mluví a nějakým způsobem se snaží zjistit, o čem to celé je. Problém je, že DevOps není jednoznačně popsaná metoda jako třeba ITIL, ale spíše filozofie. Z toho důvodu si každá firma pod tímto výrazem představuje něco jiného.
Aktualizováno: 14.12.2018
Publikováno: 02.11.2018