Nová verze nejžádanějšího kurzu IT bezpečnosti je tu!

Nejžádanější kurz zaměřený na IT bezpečnost Certified Ethical Hacker představil nejnovější verzi 9! Tento kurz společnosti EC-Council se zabývá strategiemi, technikami a nástroji, které se používají v aktuálním hackingu a při penetračním testování firem.


Vzhledem k dlouhé tradici hacking školení v GOPASu vám naši lektoři nabízí vždy nejaktuálnější trendy a postupy pro metodologii penetračního testování. Školení je kromě teoretického výkladu prokládáno také praktickými cvičeními hacking technik.

Na kurzu získáte ucelený přehled technik hackingu, jako jsou pokročilá enumerace a skenování sítí či systémů v celopodnikovém rozsahu, tvorba malwaru a trojských koňů, pokročilé síťové útoky eliminující omezení VLAN a jiné techniky.

Těšit se můžete také na rozšířenou část testování webových serverů a aplikací, SQL injection či hackování mobilních platforem.

POZOR! V ceně kurzu je i celosvětově uznávaná certifikační zkouška 312-50-ANSI CEH, při které studenti prokazují zvládnutí vyučovaných technik etického hackingu v rámci kurzu.

Chraňte Vaše i firemní data a absolvujte kurz Certified Ethical Hacker v9 [CEHv9]GOPAS_HP_IT_BEZPECNOST_CEHv9_aktualizace.png

Předchozí kurz
» Network Security - Hacking v praxi [GOC3]

Navazující kurz
» Webhacking v praxi - Zranitelnosti webových aplikací [GOC54]
Aktualizováno: 28.02.2019
Publikováno: 04.01.2016