Na certifikačních zkouškách u nás ušetříte!

Od 1. 3. 2016 změnil poskytoval MS certifikačních zkoušek Pearson VUE platební podmínky a došlo tak k navýšení ceny. Objednejte si zkoušky u nás, a my Vám garantujeme u zkoušek objednaných nejpozději do 18. 7. cenu bez navýšení! Podmínkou je objednání na konkrétní termín MS certifikační zkoušky do 18.7. Po tomto datu nárok na garantovanou cenu zaniká.

Oficiální vyjádření Pearson VUE
For several countries in the EMEA region, the currency in which Microsoft exam vouchers are purchased will change from EURO to USD. This change will go into effect on March 1, 2016. Více na Pearson VUE.

Není dne, kdy by nás média neinformovala, že poptávka po certifikovaných IT odbornících neustále roste, ale na českém trhu je jich poměrně velký nedostatek. Pro firmy znamená investice do vzdělání svých IT specialistů investici do vlastní budoucnosti. V dnešní době je tedy žádoucí, aby firmy dbaly na vzdělávání svých IT odborníků a poskytly jim k němu podmínky.

Jak se na certifikační zkoušku přihlásit?
Vyplněním objednávky nebo kontaktováním našeho klientského servisu na adrese info@gopas.cz. Pro zkoušku je nutné mít účet na microsoft.com/learning a www.pearsonvue.com/microsoft.

S rozhodnutím neotálejte, akce jsou časově limitovány.
Právě teď, je ten správný čas na Microsoft certifikační zkoušky v Gopasu!

Kategorie MCP certifikací

mcp_certifikace_2015_gopas_akce_certifikacni_zkouska_zdarma-(3)_2016.png

zvyhodnene_certifikace_gopas_2016-(1).png
Aktualizováno: 01.07.2016
Publikováno: 07.03.2016