Altair Valášek: Přechodu z .NET na .NET Core se nevyhnete

"Svět .NET Core platformy čeká zcela zásadní změna - utlumení klasického .NETu a příchod nové verze .NET Core. Ač byl vývoj .NET Core pomalý a nebudil ze začátku důvěru, současná verze 2.0 je životaschopná a promyšlená platforma," říká Michal Altair Valášek a dodává:
 
 
"Přechod z klasického .NETu na .NET Core není snadný, dá se svou náročností přirovnat k přechodu z Active Server Pages na ASP.NET. Ale stejně jako tehdy, i dnes se vyplatí. A fakticky k němu budete dříve či později donuceni, nechcete-li beznadějně zastarat."
 
Proto jsme pro vás připravili sérii tří třídenních školení, na kterých se naučíte s novou platformou pracovat.

ASP.NET Core: Idea a architektura [NETCORE1]
Tento kurz popisuje z velké části věci, které je nutné vědět vlastně ještě předtím, než lze začít doopravdy programovat. Jak tu aplikaci reálně rozběhnout mimo Visual Studio a jak principiálně vypadá a funguje. Dále popisuje architekturu ASP.NET Core aplikací, fungování IoC/DI v ASP.NET, ale především na SOLID principech programátory učí... Zjistit více »
 
ASP.NET Core: MVC a Razor Pages [NETCORE2]
Tento kurz je určen pro programátory, kteří znají MVC 5 nebo Web Forms. Je uzpůsoben tomu, co účastníci většinově znají. Pokud znají MVC 5, je zaměřen na novinky, pokud znají jen web forms, více vysvětlujeme principy MVC jako takového. Důležitou součástí je MVVM framework ASP.NET Razor Pages. Zjistili jsme, že je pro Web Forms... Zjistit více »

ASP.NET Core: Identity [NETCORE3]
Téma ASP.NET Identity je natolik složité, že si zaslouží samostatný kurz. Především protože nejde ani tak o to říct, jak ho použít, ale zejména jak ho použít správně. Chybně implementované přihlašování, reset hesla, dvoufaktorová autentizace jsou jedněmi z nejčastějších bezpečnostních chyb ve webových aplikací. Zaměříme se též na... Zjistit více »

.NET Core SUMMIT 2018

Zároveň jsme se rozhodli uspořádat NET Core Summit, který se bude konat 27. 6. 2018 v Praze. Na tomto summitu se vám pokusíme ukázat budoucnost oboru tak, jak podle nás bude vypadat. Více informací o .NET Core Summitu 2018 se dozvíte již brzy.

480x250.png
Aktualizováno: 25.05.2018
Publikováno: 27.04.2018