Otevřeli jsme registrace na HackerFest 2016!

Všechny IT bezpečnostní odborníky, systémové a síťové administrátory, ale i nadšence do oblasti IT Security a Etického Hackingu zveme na HackerFest 2016! Již 4. ročník největší IT Security/Hacking události v ČR se uskuteční 24. - 25. 10. 2016 v Praze.

Jak je již u konference HackerFest zvykem, opět budete mít možnost dozvědět se o všech aktuálních hrozbách a nejnebezpečnějších praktikách hackingu, které na nás momentálně ze světa kyberprostoru číhají.

Těšit se můžete na 2 dny plných tipů na ochranu Vašich i firemních dat, známé IT Security experty, etické hackery a workshop zaměřený na typické Android hackování!

Malá ochutnávka témat, která si letošní speakeři připravili:


Ondřej Ševeček
ondrej_sevecek_hackerfest_2016_pocitacova_skola_gopas.pngHistorie tří chyb
"Nahlásil jsem do Microsoft tři bezpečnostní chyby, z toho dvě byly uznány a zazáplatovány. Podívejme se o co šlo." Zjistit více »


Paula Januszkiewicz
paula_januszkiewicz_hackerfest_2016_pocitacova_skola_gopas.pngHow Hackers can Scratch off Secrets and Juicy Password Credentials from the Disk
"Join Security MVP, Paula Januszkiewicz and see what kind of information is being stored on your disk drive and how hackers are ..." Zjistit více »

Roman Kümmel
roman_kummel_hackerfest_2016_pocitacova_skola_gopas.pngPánem World Wide Webu
"Během této přednášky si ukážeme jednu opomíjenou techniku webhackingu, s jejíž pomocí je možné plně ovládat miliony webových stránek. Zranitelnost se dotýká převážně aplikací ..."  Zjistit více » 
 
Chcete se i vy aktivně podílet na realizaci konference HackerFest 2016? Využijte některé z nabízených možností partnerství a spojte se s námi ještě dnes.
Více o partnerství
hackerfest_2016_pocitacova_skola_gopas_banner.png
Aktualizováno: 03.08.2016
Publikováno: 18.07.2016