Představujeme nové kurzy ITIL® 2011 Practitioner

Chcete více proniknout do problematiky procesního řízení a zaměřit se na IT procesy při poskytování IT služeb za pomoci ITSM? Absolvujte kurz ITIL® 2011 Practitioner [ITILPR] a zlepšete se v poskytování IT služeb!


ITIL® 2011 je mezinárodně uznávaný souhrn doporučených praktik
postavený na dlouholetém sbírání zkušeností z různých společností o různé velikosti, v různých zemích a s různými IT systémy. Zatímco ITIL Foundation učí a vysvětluje "co" a "proč", ITIL Practitioner ukazuje “jak”. Nezaměřuje se pouze na technické nebo procesní záležitosti, ale důraz klade i na management změny v rámci IT Service Managementu.

Akreditovaný kurz ITIL® 2011 Practitioner [ITILPR] rozšiřuje a prohlubuje znalosti získané na kurzu ITIL® 2011 Foundation [ITILFV3]. Dozvíte se, jak prakticky uchopit jednotlivé procesy, jak je implementovat a případně optimalizovat. Kurz se nezaměřuje pouze na technický či procesní pohled, ale i na pohled organizační změny, který bývá v takových případech kritickým faktorem úspěchu implementace.

Naučte se pochopit principy a faktory zavádění a zlepšování poskytování IT služeb a hlavně pracovat s “netechnickými” aspekty, nastavení efektivní komunikace uvnitř i vně IT týmů.

martin_vitous-web.pngMartin Vitouš, lektor a odborný konzultant na oblast projektového a procesního řízení Počítačové školy Gopas, o kurzu říká: "Zavedení procesů podle ITILu není technologická věc. Je to záležitost změny myšlení všech zúčastněných. A to je právě to, co ITIL Practitioner přináší".

Proberete také:
Kritické faktory úspěchu (CSF)
Klíčové identifikátory výkonu (KPI)
Analýzy, definice, aplikace a měření CSF a KPI

Kurz je možné v Počítačové škole Gopas absolvovat s/bez certifikační zkoušky a je určen všem certifikovaným absolventům kurzu ITIL® 2011 Foundation.

Nadcházející termíny ITIL® 2011 Practitioner [ITILPR]

16. 5. 2019  Gopas Praha
11. 7. 2019  Gopas Brno

Nadcházející termíny ITIL® 2011 Practitioner + certifikační zkouška [ITILPRT]

16. 5. 2019  Gopas Praha
11. 7. 2019 Gopas Brno

Nadcházející termíny ITIL® 2011 Foundation [ITILFV3]
1. 4. 2019  Gopas Praha
23. 4. 2019  Gopas Brno

Další možností je tzv. combo kurz ITIL® 2011 Foundation + Practitioner [ITILFVPR]. Toto 5denní školení poskytuje ucelený úvod do problematiky procesního řízení se zaměřením na IT procesy při poskytování IT služeb pomocí ITSM. 

Třetí den se skládá certifikační zkouška ITIL® 2011 Foundation certificate a následně se pokračuje kurzem ITIL® 2011 Practitioner.

První termín kurzu ITIL® 2011 Foundation + Practitioner [ITILFVPR] se koná již 6. 6. 2016 v pražské pobočce Počítačové školy Gopas a v nabídce je s/bez certifikační zkoušky.
kurzy_itil_pocitacova_skola_gopas-(4).png

VIDEO | Podívejte se, co o ITIL® 2011 Practitioner říká Kaimar Karu, Head of ITSM společnosti AXELOS
ITIL_licensed_affilliate-(1).jpg

ITIL® je registrovanou ochrannou známkou AXELOS Limited.
Swirl logoTM je ochranná známka společnosti AXELOS Limited.
Kurz je pořádaný ve spolupráci se společností OCIRIS (SCHWEIZ) GmbH jako BCS ATO.

Aktualizováno: 25.02.2019
Publikováno: 07.04.2016