Získejte roční předplatné do ITIL Membership!

Absolvovat kurz ITIL® 2011 Foundation u nás se vyplatí! Kromě mnoha cenných informací, které v průběhu kurzu načerpáte, získáte mezinárodní zkoušku a nově i roční předplatné ITIL Membership! Přístupem do ITIL Membership programu budete mít dostatek zdrojů k tomu, abyste své znalosti později posunuli ještě o krok dále!

Podmínky akce:
S platností od 1. ledna 2018 máte nárok na akci "Získejte roční předplatné do ITIL Membershipu!", která platí pro všechny úspěšné absolventy a držitele ITIL® 2011 Foundation certifikátu. Úspěšní absolventi budou následně kontaktováni společností AXELOS, která je celým procesem pro získání ročního ITIL Membership* provede. Akce se nevztahuje na certikace před 1. lednem 2018, ale platí pouze pro nově certifikáty získané, tedy po 1. lednu 2018.

*ITIL Membership includes toolkits, templates, white papers as well as guidance to support an end learner working through the portfolio.

Vybírat ale můžete i z našich dalších kurzů zaměřujících se na řízení IT. Nejnovějšími přírůstky do této kategorie jsou: Mastering DevOps, DevOps Fundamentals a Data Protection Office (DPO) s certifikační zkouškou.

  Úvod do IT managementu [ITMAN]
Je to velká změna, když se z technika stane manažer. Kurz poskytuje úvod do role manažera a jeho povinností. Ukáže, co všechno má manažer obecně dělat a jaké oblasti pokrýt, jedná-li se o manažera IT oddělení. Účastník kurzu získá přehled o tom... Číst dále »

  ITIL® 2011 Foundation + certifikační zkouška [ITILFV3T]
Kurz poskytuje ucelený úvod do problematiky procesního řízení se zaměřením na IT procesy při poskytování IT služeb pomocí ITSM. ITIL® je mezinárodně uznávaný souhrn doporučených praktik postavený na dlouholetém sbírání zkušeností z různých... Číst dále »

  ITIL® 2011 Practitioner + certifikační zkouška  [IITILPRT]
V tomto kurzu se účastníci dozví jak prakticky uchopit jednotlivé procesy, jak je implementovat a případně optimalizovat. Kurz se nezaměřuje pouze na technický či procesní pohled, ale i na pohled organizační změny, který bývá v takových... Číst dále »

  ITIL® 2011 Foundation + Practitioner + certifikační zkouška [ITILFVPRT]
5denní kurz poskytuje ucelený úvod do problematiky procesního řízení se zaměřením na IT procesy při poskytování IT služeb pomocí ITSM. ITIL® 2011 je mezinárodně uznávaný souhrn doporučených praktik postavený na dlouholetém sbírání zkušeností... Číst dále »

  COBIT® 5 Foundation + certifikační zkouška [COBIT5FT]
Školení ukazuje, jakým způsobem je možné propojit cíle organizace s cíli IT a s jeho jednotlivými součástmi. Jakým způsobem integrovat jednotlivé standardy a doporučení jako např. ITIL, TOGAF, ISO 20000, ISO 27000 apod. Jakým způsobem zhodnotit... Číst dále »

  Kepner-Tregoe Foundation [KETREF]
Kepner & Tregoe je sada procesů pro identifikaci a analýzu problémů, jejich příčin, prioritizaci možných řešení a finální rozhodnutí. Tato metoda se používá jak v oblasti projektového řízení, tak i při řešení problémů ve všech ostatních odborných či... Číst dále »

  Mastering DevOps [DEVOPSM]
V tomto 2denním kurzu se účastníci dozví, jak přistoupit k integraci, jaké podmínky je potřeba splnit a jaké prostředí vytvořit. Jednotlivci se pak dozvědí, jaké požadavky na ně bude klást jejich vedoucí a jak se na to připravit. Výuka probíhá v českém... Číst dále »

  DevOps Fundamentals [DEVOPSF]
Kurz DevOps Fundamentals je navržen tak, aby poskytoval základní vzdělání potřebné pro porozumění terminologie DevOps a pochopení jejich zásad a postupů. S pomocí klíčových konceptů a terminologie DevOps, případových studií v reálném životě... Číst dále »

  Data Protection Officer s certifikační zkouškou [DPO]
Tento kurz poskytuje detailní postup jak zavést procesy, organizaci a technologii ve firmě, aby mohla být v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (anglicky General Data Protection Regulation - GDPR) pomocí klíčové role pověřence pro... Číst dále »

ITIL.png
Aktualizováno: 26.02.2018
Publikováno: 20.02.2018