Registrace na TechEd-DevCon 2018 jsou v plném proudu!

Již 16. ročník IT konference TechEd-DevCon určené všem z oboru informačních technologií proběhne 14. - 17. 5. 2018. Letos čekají na účastníky 4 tématicky rozdělené sály, více než 70 přednášek a 40 speakerů. Konference bývá každoročně předčasně vyprodaná, proto pokud si nechcete nechat ujít největší IT událost v ČR, registrujte se včas na www.TechEd.cz!
 
Letošní program bude kromě čistě vývojářských či IT Pro slotů obsahovat například i přednášky specializované na IT bezpečnost a Hacking, nebo prezentace zaměřené na cloudové technologie a Microsoft Azure. Příjemným zpestřením konference budou také přednášky zaměřené na IoT s reálnými ukázkami v praxi.

Žhavé novinky z Microsoft Build

Protože týden před TechEd-DevConem proběhne v Seattlu největší vývojářská konference společnosti Microsoft - Build, budou žhavé novinky z této konference představeny i českým vývojářům.

Zahraniční speakeři

Těšit se můžete na řadu zahraničních speakerů. Svou účast přislíbil například Christian Nagel, kterého můžete znát z brněnského G2B•TechEdu. Je to vývojář s více než 20letou zkušeností z vývoje distribuovaných řešení, který také výrazně publikuje a přednáší po celém světě, zejména o C# 7 a .NET CORE 1.0. Nebo Dmitriy Soshnikov, který jako technologický "evangelista" společnosti Microsoft seznamuje s nejnovějšími technologiemi pro vývoj softwaru zejména začínající vývojáře. Dmitriy se zabývá AI, IoT, vývojem univerzálních Windows aplikací, .NET, F# a Roslynem. 3. a ne však posledním zahraničním speakerem je Catalin Gheorghiu. Obrovský nadšenec do IoT, který svými přednáškami zaujme vždy a všechny.

Ask The Expert

Opomenut nezůstane ani již tradiční Ask The Expert stánek, na kterém se se všemi speakery budete moci osobně setkat a zeptat se jich na to, co vás ze světa IT nejvíce zajímá či probrat to, co vás aktuálně trápí a s čím byste potřebovali pomoci.

Získejte vstup ZDARMA!

I letos můžete získat vstup na TechEd-DevCon ZDARMA! Stačí si objednat na období od 1. 6. do 31. 10. 2018 libovolný oficiální kurz Microsoft (MOC) o délce 5 dnů (včetně příručky), který v daném období v Počítačové škole Gopas rovněž absolvujete, a my vám vrátíme vstupné zpět!
 
Podmínka:
Do akce se nezapočítávají partnerské, letní ani žádné další slevy. Částka 8 490 Kč bez DPH bude odečtena formou slevy od plné ceny vybraného kurzu. Kurzu se musí zúčastnit stejná osoba, která byla přihlášena na konferenci TechEd-DevCon 2018, sleva je tedy nepřenosná.

Partneři konference

 
Platinum partner

Microsoft     DAQUAS
 
Generální partner

ATOM  KPCS

Odborný partner

EPAM     NOTINO


Hlavní partner

Red Hat


Partner

DIXONS


Technický partner
AVMEDIA     ha-vel
 
Geek partner

WUG
 
Exkluzivní mediální partner

ICTnetworknews     Averia

Mediální partner

COMPUTERWORLDfromIDG-s.png          Edumenu

GDPR.CZ     tesena     ZIVE


Staňte se partnery konference

Chcete se i vy aktivně podílet na realizaci největší IT odborné události v České republice? Využijte některé z nabízených možností partnerství a spojte se s námi.
Více o partnerství

0525_2018_GOPAS_CZ---TechEd_2018_Banner_820x310_012.jpg

Mohlo by vás zajímat

Chystané akce pro rok 2018
Rok 2018 bude rokem plným konferencí a seminářů. Kromě již tradičních konferencí TechEd-DevCon a HackerFest nás čeká také 3. ročník JavaDays. Zjistit více »
 
Nové kurzy ASP.NET
První z nové trojice kurzů ASP.NET je školení ASP.NET MVC Razor Pages [NETCORE2], které svým flexibilním uzpůsobením dokáže poskytnout maximum získaných dovedností bez ohledu na požadované vstupní znalosti. Dalšími kurzy ASP.NET jsou... Číst dále »

Nové kurzy Microsoft SQL Serveru
Přesto, že Microsoft SQL Server je relační databázový server, umožňuje nám ukládat a zpracovávat i data v oblíbených nerelačních formátech, kterými jsou...
Číst dále »

Data Protection Officer s certifikační zkouška
Od 25. 5. 2018 vejde v platnost nové evropské nařízení o ochraně osobních údajů neboli General Data Protection Regulation. Toto nařízení zakotvuje speciální funkci...
Číst dále »
Aktualizováno: 23.04.2018
Publikováno: 08.02.2018