Programování

Počítačová škola Gopas nabízí na českém i slovenském trhu bezkonkurenční nabídku programovacích kurzů, a to jak z hlediska rozsahu, tak kvality. Můžete si vybrat ze široké palety témat od kurzů designerských až po čistě implementační, od kurzů pro začátečníky až po pokročilé vývojáře.

V rámci nabídky najdete mnoho úspěšných kurzů, které patří trvale do našeho portfolia. Jedná se především o kurzy programování v Jave, C#, ASP.NET, C/C++ , školení Python nebo také Regulární výrazy, které díky průběžným aktualizacím neztrácejí nic ze své zajímavosti.

S příchodem zcela nových technologií pro vás samozřejmě připravujeme i zbrusu nové kurzy. V době, kdy se dotykové mobilní telefony postupně stávají masovou záležitostí a nastolují tak nový trend doby, vám přinášíme kurzy programování pro iPhone a Android. V tomto okamžiku pracujeme i na novém kurzu pro Windows Phone 7.  Naší další novinkou jsou kurzy na analytické vzory, BPMN/BPEL, ASP.NET, MVC, Sharepoint, C# nebo Expression Blend. Vzhledem k tomu, že světem hýbe cloud computing, doporučujeme rozhodně nepřehlednout kurz s názvem Vývoj, nasazení a správa aplikací pro Windows Azure nacházející se v kategorii Microsoft .NET. A pokud se zajímáte o agilní metodiky řízení projektu, pak si nenechte ujít kurzy SCRUM.

Nové kurzy programování

  ASP.NET

   SharePoint

   Jazyk C#

    Jazyk Java

     MS Windows Aplikace

     Webové aplikace


      Návrhové vzory v prostředí Java (Design & Patterns) [GOC271]

      21.5.2018, GOPAS Bratislava, sleva 10%, cena po slevě 590 EUR

      Python I – základní kurz [PYTH]

      28.5.2018, GOPAS Bratislava, sleva 8%, cena po slevě 497 EUR

      Microsoft Excel – vývoj aplikací I [MSEX5]

      28.5.2018, GOPAS Bratislava, sleva 8%, cena po slevě 644 EUR

      WCF pro začátečníky [GOC2131]

      4.6.2018, GOPAS Brno, sleva 15%, cena po slevě 11 730 CZK