Programování

Počítačová škola Gopas nabízí na českém i slovenském trhu bezkonkurenční nabídku programovacích kurzů, a to jak z hlediska rozsahu, tak kvality. Můžete si vybrat ze široké palety témat od kurzů designerských až po čistě implementační, od kurzů pro začátečníky až po pokročilé vývojáře.

V rámci nabídky najdete mnoho úspěšných kurzů, které patří trvale do našeho portfolia. Jedná se především o kurzy programování v Jave, C#, ASP.NET, C/C++ , školení Python nebo také Regulární výrazy, které díky průběžným aktualizacím neztrácejí nic ze své zajímavosti.

S příchodem zcela nových technologií pro vás samozřejmě připravujeme i zbrusu nové kurzy. V době, kdy se dotykové mobilní telefony postupně stávají masovou záležitostí a nastolují tak nový trend doby, vám přinášíme kurzy programování pro iPhone a Android. V tomto okamžiku pracujeme i na novém kurzu pro Windows Phone 7.  Naší další novinkou jsou kurzy na analytické vzory, BPMN/BPEL, ASP.NET, MVC, Sharepoint, C# nebo Expression Blend. Vzhledem k tomu, že světem hýbe cloud computing, doporučujeme rozhodně nepřehlednout kurz s názvem Vývoj, nasazení a správa aplikací pro Windows Azure nacházející se v kategorii Microsoft .NET. A pokud se zajímáte o agilní metodiky řízení projektu, pak si nenechte ujít kurzy SCRUM.

Nové kurzy programování

  Scrum

   ASP.NET

    Jazyk C#

     Jazyk Java

      Jazyk JavaScript

       Webové aplikace


        Vývoj Windows aplikací pomocí WPF [MOC 10262]

        29.7.2019, GOPAS Praha, sleva 15%, cena po slevě 26 420 CZK

        Návrhové vzory v prostředí Java (Design & Patterns) [GOC271]

        29.7.2019, GOPAS Brno, sleva 10%, cena po slevě 19 350 CZK

        Vývoj webových aplikací v Nette Framework I [INTPH_NETTE1]

        5.8.2019, GOPAS Praha, sleva 15%, cena po slevě 6 970 CZK

        Regulární výrazy [REGEXP]

        8.8.2019, GOPAS Praha, sleva 15%, cena po slevě 3 570 CZK

        Objektové programování v PHP [INTPH_OOP]

        8.8.2019, GOPAS Praha, sleva 15%, cena po slevě 6 970 CZK