Programování

Počítačová škola Gopas nabízí na českém i slovenském trhu bezkonkurenční nabídku programovacích kurzů, a to jak z hlediska rozsahu, tak kvality. Můžete si vybrat ze široké palety témat od kurzů designerských až po čistě implementační, od kurzů pro začátečníky až po pokročilé vývojáře.

V rámci nabídky najdete mnoho úspěšných kurzů, které patří trvale do našeho portfolia. Jedná se především o kurzy programování v Jave, C#, ASP.NET, C/C++ , školení Python nebo také Regulární výrazy, které díky průběžným aktualizacím neztrácejí nic ze své zajímavosti.

S příchodem zcela nových technologií pro vás samozřejmě připravujeme i zbrusu nové kurzy. V době, kdy se dotykové mobilní telefony postupně stávají masovou záležitostí a nastolují tak nový trend doby, vám přinášíme kurzy programování pro iPhone a Android. V tomto okamžiku pracujeme i na novém kurzu pro Windows Phone 7.  Naší další novinkou jsou kurzy na analytické vzory, BPMN/BPEL, ASP.NET, MVC, Sharepoint, C# nebo Expression Blend. Vzhledem k tomu, že světem hýbe cloud computing, doporučujeme rozhodně nepřehlednout kurz s názvem Vývoj, nasazení a správa aplikací pro Windows Azure nacházející se v kategorii Microsoft .NET. A pokud se zajímáte o agilní metodiky řízení projektu, pak si nenechte ujít kurzy SCRUM.

Nové kurzy programování

  ASP.NET

   SharePoint

   Jazyk C#

    Jazyk Java

     Jazyk JavaScript

      MS Windows Aplikace

      Webové aplikace


       UML a jeho metamodel (příprava na certifikaci OMG OCUP) [GOC262]

       23.7.2018, GOPAS Praha, sleva 20%, cena po slevě 16 560 CZK

       Programování v jazyce TypeScript I [INTTS1]

       23.7.2018, GOPAS Brno, sleva 20%, cena po slevě 18 480 CZK

       ADO.NET Entity Framework pro Oracle [GOC3121]

       26.7.2018, GOPAS Praha, sleva 20%, cena po slevě 4 240 CZK

       Jazyk UML II [GOC265]

       30.7.2018, GOPAS Bratislava, sleva 5%, cena po slevě 352 EUR

       Microsoft Excel – vývoj aplikací II [MSEX6]

       30.7.2018, GOPAS Bratislava, sleva 5%, cena po slevě 570 EUR