Programování

Počítačová škola Gopas nabízí na českém i slovenském trhu bezkonkurenční nabídku programovacích kurzů, a to jak z hlediska rozsahu, tak kvality. Můžete si vybrat ze široké palety témat od kurzů designerských až po čistě implementační, od kurzů pro začátečníky až po pokročilé vývojáře.

V rámci nabídky najdete mnoho úspěšných kurzů, které patří trvale do našeho portfolia. Jedná se především o kurzy programování v Jave, C#, ASP.NET, C/C++ , školení Python nebo také Regulární výrazy, které díky průběžným aktualizacím neztrácejí nic ze své zajímavosti.

S příchodem zcela nových technologií pro vás samozřejmě připravujeme i zbrusu nové kurzy. V době, kdy se dotykové mobilní telefony postupně stávají masovou záležitostí a nastolují tak nový trend doby, vám přinášíme kurzy programování pro iPhone a Android. V tomto okamžiku pracujeme i na novém kurzu pro Windows Phone 7.  Naší další novinkou jsou kurzy na analytické vzory, BPMN/BPEL, ASP.NET, MVC, Sharepoint, C# nebo Expression Blend. Vzhledem k tomu, že světem hýbe cloud computing, doporučujeme rozhodně nepřehlednout kurz s názvem Vývoj, nasazení a správa aplikací pro Windows Azure nacházející se v kategorii Microsoft .NET. A pokud se zajímáte o agilní metodiky řízení projektu, pak si nenechte ujít kurzy SCRUM.

Nové kurzy programování

  Scrum

   ASP.NET

    Jazyk C#

     Jazyk Java

      Jazyk JavaScript

       Webové aplikace


        JavaScript ES6/ECMAScript 6 – pokročilé techniky [JS_ES6]

        15.6.2020, GOPAS Praha, sleva 10%, cena po slevě 15 840 CZK

        Python I - úvod do programování [PYTHON_INTRO]

        15.6.2020, GOPAS Praha, sleva 10%, cena po slevě 18 450 CZK

        Pokročilý PowerShell pro programátory a DevOps [GOC210]

        15.6.2020, GOPAS Praha, sleva 10%, cena po slevě 25 650 CZK

        Vývoj webových aplikací v Node JS [NODE_JS1]

        22.6.2020, GOPAS Praha, sleva 10%, cena po slevě 13 860 CZK

        Jazyk UML I [GOC26]

        29.6.2020, GOPAS Praha, sleva 10%, cena po slevě 10 080 CZK