Programování

Počítačová škola Gopas nabízí na českém i slovenském trhu bezkonkurenční nabídku programovacích kurzů, a to jak z hlediska rozsahu, tak kvality. Můžete si vybrat ze široké palety témat od kurzů designerských až po čistě implementační, od kurzů pro začátečníky až po pokročilé vývojáře.

V rámci nabídky najdete mnoho úspěšných kurzů, které patří trvale do našeho portfolia. Jedná se především o kurzy programování v Jave, C#, ASP.NET, C/C++ , školení Python nebo také Regulární výrazy, které díky průběžným aktualizacím neztrácejí nic ze své zajímavosti.

S příchodem zcela nových technologií pro vás samozřejmě připravujeme i zbrusu nové kurzy. V době, kdy se dotykové mobilní telefony postupně stávají masovou záležitostí a nastolují tak nový trend doby, vám přinášíme kurzy programování pro iPhone a Android. V tomto okamžiku pracujeme i na novém kurzu pro Windows Phone 7.  Naší další novinkou jsou kurzy na analytické vzory, BPMN/BPEL, ASP.NET, MVC, Sharepoint, C# nebo Expression Blend. Vzhledem k tomu, že světem hýbe cloud computing, doporučujeme rozhodně nepřehlednout kurz s názvem Vývoj, nasazení a správa aplikací pro Windows Azure nacházející se v kategorii Microsoft .NET. A pokud se zajímáte o agilní metodiky řízení projektu, pak si nenechte ujít kurzy SCRUM.

Nové kurzy programování

  Scrum

   ASP.NET

    Jazyk C#

     Jazyk Java

      Jazyk JavaScript

       Webové aplikace


        RPA - Robotická automatizace procesů II [RPA2]

        19.4.2021, ONLINE LIVE, sleva 10%, cena po slevě 486 EUR

        Python I - úvod do programování [PYTHON_INTRO]

        19.4.2021, ONLINE LIVE, sleva 10%, cena po slevě 675 EUR

        Úvod do programování v jazyce Microsoft Visual Basic .NET [GOC301]

        19.4.2021, ONLINE LIVE, sleva 10%, cena po slevě 720 EUR

        Úvod do programování v jazyce Microsoft Visual Basic .NET [GOC301]

        19.4.2021, ONLINE LIVE, sleva 10%, cena po slevě 20 700 CZK

        Jazyk UML I [GOC26]

        26.4.2021, ONLINE LIVE, sleva 10%, cena po slevě 333 EUR