Programování

Počítačová škola Gopas nabízí na českém i slovenském trhu bezkonkurenční nabídku programovacích kurzů, a to jak z hlediska rozsahu, tak kvality. Můžete si vybrat ze široké palety témat od kurzů designerských až po čistě implementační, od kurzů pro začátečníky až po pokročilé vývojáře.

V rámci nabídky najdete mnoho úspěšných kurzů, které patří trvale do našeho portfolia. Jedná se především o kurzy programování v Jave, C#, ASP.NET, C/C++ , školení Python nebo také Regulární výrazy, které díky průběžným aktualizacím neztrácejí nic ze své zajímavosti.

S příchodem zcela nových technologií pro vás samozřejmě připravujeme i zbrusu nové kurzy. V době, kdy se dotykové mobilní telefony postupně stávají masovou záležitostí a nastolují tak nový trend doby, vám přinášíme kurzy programování pro iPhone a Android. V tomto okamžiku pracujeme i na novém kurzu pro Windows Phone 7.  Naší další novinkou jsou kurzy na analytické vzory, BPMN/BPEL, ASP.NET, MVC, Sharepoint, C# nebo Expression Blend. Vzhledem k tomu, že světem hýbe cloud computing, doporučujeme rozhodně nepřehlednout kurz s názvem Vývoj, nasazení a správa aplikací pro Windows Azure nacházející se v kategorii Microsoft .NET. A pokud se zajímáte o agilní metodiky řízení projektu, pak si nenechte ujít kurzy SCRUM.

Nové kurzy programování

  Scrum

   ASP.NET

    Jazyk C#

     Jazyk Java

      Jazyk JavaScript

       Webové aplikace


        XML – základní kurz [INTXM]

        21.11.2019, GOPAS Praha, sleva 10%, cena po slevě 6 840 CZK

        Jazyk C# – programování I [GOC2124]

        25.11.2019, GOPAS Bratislava, sleva 10%, cena po slevě 653 EUR

        Automatizované testování webových služeb [TESTWS]

        28.11.2019, GOPAS Bratislava, sleva 10%, cena po slevě 288 EUR

        Modelování podnikových procesů (Business Process Modeling) pomocí BPMN [GOC270]

        2.12.2019, GOPAS Bratislava, sleva 8%, cena po slevě 428 EUR

        Vývoj webových aplikací pomocí ASP.NET MVC [GOC339]

        2.12.2019, GOPAS Bratislava, sleva 8%, cena po slevě 442 EUR