Programování

Počítačová škola Gopas nabízí na českém i slovenském trhu bezkonkurenční nabídku programovacích kurzů, a to jak z hlediska rozsahu, tak kvality. Můžete si vybrat ze široké palety témat od kurzů designerských až po čistě implementační, od kurzů pro začátečníky až po pokročilé vývojáře.

V rámci nabídky najdete mnoho úspěšných kurzů, které patří trvale do našeho portfolia. Jedná se především o kurzy programování v Jave, C#, ASP.NET, C/C++ , školení Python nebo také Regulární výrazy, které díky průběžným aktualizacím neztrácejí nic ze své zajímavosti.

S příchodem zcela nových technologií pro vás samozřejmě připravujeme i zbrusu nové kurzy. V době, kdy se dotykové mobilní telefony postupně stávají masovou záležitostí a nastolují tak nový trend doby, vám přinášíme kurzy programování pro iPhone a Android. V tomto okamžiku pracujeme i na novém kurzu pro Windows Phone 7.  Naší další novinkou jsou kurzy na analytické vzory, BPMN/BPEL, ASP.NET, MVC, Sharepoint, C# nebo Expression Blend. Vzhledem k tomu, že světem hýbe cloud computing, doporučujeme rozhodně nepřehlednout kurz s názvem Vývoj, nasazení a správa aplikací pro Windows Azure nacházející se v kategorii Microsoft .NET. A pokud se zajímáte o agilní metodiky řízení projektu, pak si nenechte ujít kurzy SCRUM.

Nové kurzy programování

  Scrum

   ASP.NET

    Jazyk C#

     Jazyk Java

      Jazyk JavaScript

       Webové aplikace


        Vývoj webových aplikací pomocí ASP.NET MVC [GOC339]

        23.9.2019, GOPAS Bratislava, sleva 10%, cena po slevě 432 EUR

        UML a jeho metamodel (příprava na certifikaci OMG OCUP) [GOC262]

        23.9.2019, GOPAS Bratislava, sleva 10%, cena po slevě 594 EUR

        Spring Boot Microservices [JSPRINGBOOT1]

        23.9.2019, GOPAS Bratislava_GTT, sleva 10%, cena po slevě 1 710 EUR

        Teoretický úvod do Agilních metod a Scrum procesu [SCRUM0]

        30.9.2019, GOPAS Bratislava, sleva 8%, cena po slevě 193 EUR

        Python II – pokročilé techniky [PYTH2]

        30.9.2019, GOPAS Bratislava_GTT, sleva 8%, cena po slevě 428 EUR