Novinka v nabídce
Kód kurzu: GMTEC19« Krok zpět

TechEd-DevCon 2019

Zveme Vás na 17. ročník odborné IT konference TechEd-DevCon, určené všem z oboru informačních technologií, kteří chtějí mít přehled o současných a budoucích trendech nejen v oblasti produktů společnosti Microsoft. Počítačová škola Gopas přináší tímto oblíbeným způsobem hlubší pohled zejména na nové produkty, technologie a platformy společnosti Microsoft. Letošní ročník se již tradičně uskuteční v prostorách nejmodernějšího multikina Premiere Cinemas v Praze Hostivaři a opět nabídne spojení konferencí TechEd a DevCon (Technical Education & Developer Database Conference).

Nebyly nalezeny žádné termíny, kontaktujte náš klientský servis.

PobočkaDnůCena kurzuCena materiálůITB
Praha4 9 900 CZK - 40

Nové kurzy ve skupině

Pro koho je konference určena

Konference je určena všem z oboru informačních technologií, kteří chtějí mít přehled o současných a budoucích trendech zejména v oblasti produktů společnosti Microsoft. V letošním ročníku se můžete opět těšit na spojení přednášek konferencí TechEd a DevCon. Více informací na www.teched.cz

Termín:

13. - 16. května 2019

Místo konání

Multikino Premiere Cinemas
VIVO! HOSTIVAŘ (dříve OC Hostivař), Švehlova 1391/32, Praha 10 – Hostivař
GPS: 50°3'12.914"N, 14°31'3.809"

Vstupné

9 900 Kč bez DPH - zahrnuje celodenní občerstvení

POZOR!

I tentokrát můžete získat vstup na konferenci zcela zdarma. Podmínky akce budou zveřejněny na www.teched.cz.

Program konference

Ve více než sedmdesáti unikátních prezentačních blocích se seznámíte zejména s nejnovějšími technologiemi, platformami a nástroji společnosti Microsoft a získáte přehled o širokém okruhu dostupných nástrojů a systémů nezbytných pro tvorbu řešení v prostředí firemní IT infrastruktury.
Program bude kromě čistě vývojářských či ITPro slotů obsahovat například i přednášky zaměřené na IT bezpečnost a Hacking, stejně tak jako prezentace zaměřené na cloudové technologie a Microsoft Azure.

Přehled témat

Windows 10, Azure, Windows Server, Exchange, SharePoint, System Center, Machine Learning, Cloud, SQL Server, Hyper-V, (anti)Hacking, Visual Studio, C#, Entity Framework, .NET Core, Kaspersky, Office 365, TFS, Xamarin, IoT, Power BI, ASP .NET, PowerShell, SCRUM, Python, Android, Java, iOS a mnoho dalších.

Detailní program konference se nyní připravuje!

Program konference bude koncipován do několika sálů:

  • ShowIT Hall pro IT administrátory a manažery
  • DevCon Hall pro vývojáře
  • Mix Hall nabízející opravdové technické lahůdky pro geeky
  • BigData Hall s přednáškami především z oblastí SQL Serveru a Business Intelligence

V průběhu celých čtyř dnů bude v konferenčním komplexu probíhat souběžně doprovodný program, soutěže a k dispozici bude i „Ask the Expert“ stánek. Jako každý ročník konference i tento se neobejde bez oblíbené TechEd party, naplánované na středeční večer (15.5.2019).

Více informací na www.teched.cz

Předchozí kurzy

žádný předchozí kurz

Navazující kurzy

žádný navazující kurz
K tomuto kurzu není dostupná žádná literatura.
Uvedené ceny jsou bez DPH.