Kód kurzu: CEHv9« Krok zpět

Certified Ethical Hacker v9

Certified Ethical Hacker v9 je nejnovější verze celosvětově nejoblíbenějšího a nejprestižnějšího kurzu firmy EC-Council. Studenti se v rámci kurzu seznámí se strategiemi, technikami a nástroji, které se běžně používají v aktuálním hackingu a při penetračním testování. Získejte ucelený přehled technik hackingu, jako jsou pokročilá enumerace a skenování sítí či systémů v celopodnikovém rozsahu, tvorba malwaru a trojských koňů, pokročilé síťové útoky eliminující omezení VLAN a jiné techniky. Těšit se můžete na rozšířenou část testování webových serverů a aplikací, SQL Injection či hackování mobilních platforem. V ceně kurzu je i celosvětově uznávaná certifikační zkouška 312-50-ANSI CEH, při které studenti prokazují zvládnutí vyučovaných technik etického hackingu v rámci kurzu. Chraňte Vaše i firemní data!

Nebyly nalezeny žádné termíny, kontaktujte náš klientský servis.

PobočkaDnůCena kurzuCena materiálůITB
Praha5 59 000 CZK v ceně kurzu 75
Brno5 59 000 CZK v ceně kurzu 75
Bratislava5 2 330,00 EUR v ceně kurzu 75

Pro koho je kurz určen

Školení CEHv9 je vhodné pro pokročilé administrátory i budoucí penetrační testery, kteří se chtějí připravit na celosvětově uznávanou certifikační zkoušku 312-50-ANSI Certified Ethical Hacker v9. Toto školení navazuje na školení GOC3 Hacking v praxi, jehož účast je vstupním předpokladem a účastníci by měli být dobře seznámeni se všemi technikami a postupy jako jsou skenování sítí, metody ukládání a vykrádání hesel, lámání bezdrátových sítí, MitM, SSL útoky, zneužívání služeb a exploitace, či skrývání přítomnosti malwaru. Kurz je velmi vhodný i pro technicky zaměřeně správce sítí, kteří chtějí získat komplexní praktické znalosti hackingu pro správnou implementaci defenzivních řešení v podobě aplikačních firewallů, šifrování, defenzivní návrh síťové infrastruktury, bezpečné bezdrátové sítě či hlídání mobilních zařízení.

Co vás na kurzu naučíme

Školení Certified Ethical Hacker prošlo dlouhou evoluční cestou a v nejnovější verzi došlo ke značnému zlepšení a zpřehlednění obsahu. Zkušenosti z předchozího školení GOC3 si můžete výrazně prohloubit. Díky návaznosti na školení GOC3 vám v GOPASu můžeme nabídnout jedinečnou možnost skutečně do detailu projít důležité části školení CEHv9 a nabídnout komplexní pohled na problematiku hackingu. Získáte ucelený přehled hacking technik jako jsou pokročilá enumerace, pokročilé skenování sítí a systémů v celopodnikovém rozsahu, tvorba malwaru a trojských koňů, pokročilé síťové útoky eliminující omezení VLAN a oproti předchozí verzi kurzu CEHv8 se navíc můžete těšit především na značně rozšířenou část testování webových serverů a aplikací, SQL Injection či hackování mobilních platforem, které jsou dnes kvůli rostoucím požadavkům na konektivitu zaměstnanců „nutným zlem“ ohrožujícím většinu korporátních prostředí. V CEHv9 každá kapitola nově zmiňuje i doporučení při obraně firemních prostředí, které by budoucí penetrační testeři měli být schopni vhodně zahrnout i do výsledků svých testování.

Jedinečnost školení spočívá především ve velmi přehledném znázornění i vysvětlení pokročilých penetračních technik, které jsou detailně rozebrány v originálních výukových materiálech společnosti EC-Council. Prostředí je plně aktualizováno na serverové systémy Windows Server 2012 a Windows 8. Naši lektoři však poskytují dostatek detailních informací pro srovnání s penetračními testy i v prostředí se staršími OS. Vzhledem k dlouhé tradici hacking školení v GOPASu vám naši lektoři nabízí vždy nejaktuálnější trendy a postupy při metodologii penetračního testování. Školení je kromě teoretického výkladu prokládáno také praktickým cvičením hacking technik.

V ceně kurzu je také zcela luxusní sada hacking nástrojů v objemu několika DVD, které si studenti mohou kdykoli později aktualizovat pomocí přístupu na web EC-Council prostřednictvím systému Frankenstein. Studenti tedy mají možnost mít i po skončení školení vždy aktualizovanou knihovnu hacking nástrojů a nemusí riskovat při jejich stahování z nebezpečných webů.

Požadované vstupní znalosti

Znalosti v rozsahu kurzů uvedených v sekcích předchozí a související kurzy
Předchozí účast na kurzu GOC3 nebo výborná znalost témat probíraných na kurzu GOC3

Studijní materiály

Oficiální materiály EC-Council CEHv9 v rozsahu několika tisíc stran
Sada DVD s obsahem asi 20 GB nejnovějších bezpečnostních a hacking nástrojů
Voucher na zkoušku 312-50-ANSI CEHv9 (vzhledem k rozsahu probíraných témat doporučujeme zkoušku absolvovat až po skončení kurzu a po dalším intenzívním samostatném zopakování probírané látky)

Osnova kurzu

 • Rozšířené získávání informací z internetových zdrojů – vyhledávače, extrakce metadat, automatické nástroje
 • Skenování sítí – nmap, amap, unicornscan, hping, idle scan, ARP
 • Enumerace - NetBIOS, DNS, SNMP, LDAP, metadata
 • Rozšíření technik MitM – DHCP starvation, VLAN Hopping, MAC flooding, APR, SPAN, skriptování,  vetřelecká AP
 • Systémové útoky – lokální útok, dump hashů z RAM, skriptovací útoky, odposlech hashů, extrakce NT hashe z PPTP, hash injection, RainbowTables, CUDA
 • Trojské koně a backdoory – jak pracuje malware, BotNet, DDOS a jak jej snadno vytvořit a maskovat, Trojan Construction Kits
 • Viry a červy – definice typů a metodologie šíření
 • Sociální inženýrství – sociotechniky, falešné webové stránky, Spear phishing, deployment malwaru
 • Session Hijacking – zcizení TCP / HTTP session a krádež kybernetické identity
 • Hacking Web Serverů – DoS a DDoS, Bruteforcing, klonování, testování zranitelností, HTTP split, defacement
 • Hacking webových aplikací – mapování aplikací, XSS, CSRF, RFI, LFI, hidden field manipulation
 • SQL injection, LDAP injection
 • Hacking bezdrátových sítí – pokročilé techniky lámání WEP, WPA1/2-PSK, WPS, vetřelecká AP
 • Hacking mobilních platforem
Official EC-Council Courseware CEH v9 (including exam voucher)

Cena:
v ceně kurzu
Uvedené ceny jsou bez DPH.


Graf návazností kurzů