Grafika, multimédia a design

Představujeme vám tu nejširší nabídku počítačových kurzů z oblasti tiskové grafiky, sazby, webdesignu, zpracování digitálního videa a fotografií, projektování, 3D grafiky a animací v České a Slovenské republice.

Naše počítačové kurzy vás naučí efektivně pracovat v grafických programech od společnosti Adobe: Photoshop, InDesign, Illustrator, Premiere, After Effects, Flash, Fireworks, Acrobat, Dreamweaver, FrameMaker a od společnosti Corel: Corel DRAW a Corel PHOTO-PAINT. Pro 3D navrhování máte možnost využít kurzů od Autodesku a aplikace AutoCAD, Inventor a Autodesk 3ds Max. Pro práci s grafickými dokumenty v běžné kancelářské praxi určitě využijete počítačové kurzy na Adobe Acrobat pro vytváření PDF dokumentů, pro tvorbu formulářů vám nabízíme kurzy na LiveCycle Designer.

Školíme nejen na platformě Windows, ale spoustu kurzů i na Macích nebo Linuxu. Kromě komerčního SW máme v nabídce i kvalitní freewarové aplikace. Jsme autorizovaným školicím střediskem firem Adobe, Corel, Autodesk, Pinnacle a Zoner.

Adobe


  Typografie v praxi [TYPO1]

  27.7.2017, GOPAS Praha, sleva 20%, cena po slevě 2 400 CZK

  Adobe InDesign – pokročilé techniky [INDE2]

  3.8.2017, GOPAS Praha, sleva 20%, cena po slevě 4 800 CZK

  AutoCAD – základy práce [ADCAD1]

  7.8.2017, GOPAS Bratislava, sleva 5%, cena po slevě 315 EUR

  Adobe Illustrator – pokročilé techniky [ILUS2]

  10.8.2017, GOPAS Praha, sleva 20%, cena po slevě 4 800 CZK