Kód kurzu: AIPS« Krok zpět

Check Point Advanced IPS Training Blades

IPS blade společnosti Check Point byl oceněn v testu NSS LABs jako druhý nejlepší systém IPS na trhu. IDS/IPS v sobě obsahuje řadu ochran firewallu a základních způsobů obran sítě. Ikdyž tedy neplánujete nasadit IDS/IPS system jako celek, mohou se vám znalosti tohoto blade hodit pro zvýšení bezpečnosti sítě a optimalizace vašeho firewallu. Signatury do roku 2010 jsou zdarma bez nutnosti zakoupení každoročního servisního poplatku za IPS blade. IPS v kombinaci s Check Point SmartEvent (SIEM) systémem je obzvlášť velmi mocný nástroj. Kurz můžete ukončit na mytest.net testem Check Point #156-748.12

Nebyly nalezeny žádné termíny, kontaktujte náš klientský servis.

PobočkaDnůCena kurzuCena materiálůITB
Praha2 36 750 CZK - 0

Pro koho je kurz určen

Určeno pro všechny, kteří chtějí nasadit Intrusion Detection/Prevention (IDS/IPS) od společnosti Check Point. Všechny, kdo chtějí získat certifikaci  #156-748.12 (lze použít pro prodloužení platnosti základních certifikací).

Požadované vstupní znalosti

znalosti na úrovni CCSA výhodou

Studijní materiály

Studijní materiál Check Point

Osnova kurzu

LABy obsahují nazasení IPS, GEO protection (databáze IP adres dle země příslušnosti), práce s profily, monitoring IPS pomocí SIEM modulu SmartEvent, update signatur, popis architektury systému, troubleshooting, funkční a výkonnostní optimalizaci IPS modulu. Součástí labů je generátor útoků. 

Předchozí kurzy

žádný předchozí kurz

Navazující kurzy

žádný navazující kurz
K tomuto kurzu není dostupná žádná literatura.
Uvedené ceny jsou bez DPH.