Garance

garance_logo_bez_zrcadleni.pngPočítačová škola Gopas garantuje svým zákazníkům maximální možné využití finančních prostředků vynaložených do počítačového vzdělávání a zároveň co největší efektivitu při získávání nových znalostí a dovedností. Jak je to možné? GOPAS poskytuje GARANCE!

Garance termínů konání kurzů

Váš pracovní harmonogram již nebude nabourán přesunutím nebo zrušením školení z důvodu nedostatečného počtu účastníků. Garance termínů konání kurzů dává našim zákazníkům záruku, že kurzy, na které se přihlásili do Počítačové školy Gopas, se uskuteční ve vypsaných termínech. Jedinečnost nabídky spočívá v množství termínů, na které se garance vztahuje. Zobrazit více »

Garance získaných vědomostí

Jednoznačnou výhodou, kterou mají účastníci našich kurzů, je možnost navštívit dané školení ještě jednou, a to zcela zdarma v rámci Garance získaných vědomostí. Využít ji mohou všichni absolventi standardních otevřených kurzů realizovaných v prostorách Počítačové školy Gopas. Zobrazit více »


Garance know-how

Máte pochybnosti, zda prostředky investované do vzdělávání vašich IT specialistů zůstanou ve vaší firmě? Sledujete konkurenci s obavami, že vám může vaše vyškolené zaměstnance kdykoliv zlákat na svoji stranu? Naše Počítačová škola vás zbaví strachu z „lovců hlav“. Odliv mozků sice nezastavíme, ale garantujeme, že pokud vás tato nepříjemnost potká, tak vám nové IT specialisty vyškolíme zcela zdarma. Naše garance poskytuje zaměstnavatelům jistotu, že si ve svém oddělení IT zachovají stabilní úroveň počítačového know-how,a to i bez ohledu na personální změny na pracovišti. Zobrazit více »

garance_web_banner.png