Garance získaných vědomostí

 garance_logo_bez_zrcadleni.png
Máte chuť navštívit kurz absolvovaný v GOPASu ještě jednou? Garance získaných vědomostí umožňuje všem účastníkům standardních otevřených kurzů přijít na to samé školení podruhé, a to zcela zdarma!


Co je Garance získaných vědomostí?

Nikdo z nás není dokonalý a ne každému přirostly počítače k srdci hned napoprvé. Může se tedy stát, že některý z absolventů počítačového kurzu si bude chtít probranou látku zopakovat nebo třeba vyslechnout od jiného lektora. Proč si své v GOPASu získané znalosti a dovednosti neoživit znovu a zadarmo?

Garance získaných vědomostí umožňuje všem účastníkům našich kurzů ještě jednou a navíc zcela bezplatně navštívit již absolvované školení. Chce-li některý z našich studentů na kurz podruhé, má u nás dveře otevřené. Jsme přesvědčeni, že je to nejlepší cesta k maximální efektivitě vzdělávání a také ke spokojenosti našich zákazníků.

 

Podmínky uplatnění Garance získaných vědomostí


Pokud si chcete zopakovat nebo oživit probíranou látku, stačí nahlásit váš zájem o Garanci získaných vědomostí do 1 měsíce od posledního dne konání vámi absolvovaného kurzu na našem klientském servisu, kde si můžete rovnou domluvit konkrétní termín opakování kurzu.

V případě, že se vybraný termín obsadí účastníky, kteří jdou na kurz poprvé, budeme vás kontaktovat a nabídneme vám další termín. Účastník garance nemá nárok na obědy zdarma, přístup do MLO (Microsoft Labs Online) a na učební materiály (ty mu zůstávají z předchozího kurzu). Nárok na opakování kurzu platí po dobu jednoho roku od absolvování  prvního kurzu. Případné prodloužení této doby lze domluvit s naším klientským servisem. Nárok na garanci získaných vědomostí zaniká tehdy, je-li kurz stažen z naší nabídky kurzů nebo není-li již pro daný kurz vypsán žádný další termín.