Garance know-how

garance_logo_bez_zrcadleni.png
Představte si situaci, že jste investovali 100.000 Kč do proškolení administrátora vaší počítačové sítě. Půl roku po jeho vyškolení jej zláká nabídka konkurenční firmy a on s vaší firmou rozváže pracovní poměr. 100.000 Kč jste v tomto případě vynaložili zcela zbytečně. To ale jen v případě, že se váš administrátor neškolil v Počítačové škole Gopas. Ta vám totiž proškolí nově přijatého administrátora zcela zdarma, a to ve stejném rozsahu a ve stejných kurzech jako vašeho bývalého zaměstnance. Je to jednoduché - peníze už jednou do vzdělání vložené ve vaší firmě zůstanou, a to i po personálním zemětřesení.
 

Jak využít Garance know-how?


  Garanci know-how lze uplatnit na všechny standardní otevřené kurzy pro IT specialisty realizované v interních prostorách Počítačové školy Gopas.

  Pokud s vámi v Gopasu vyškolený IT specialista náhle rozváže pracovní poměr, tak nám doručte jeho výpověď spolu s certifikáty z kurzů, které u nás v průběhu posledních 12 měsíců absolvoval.

  Náš klientský servis vám nabídne možné termíny těchto kurzů a my na nich pak zcela zdarma proškolíme vašeho nového kolegu.
 
  Účastník garance nemá nárok na obědy zdarma a na učební materiály (ty mu zůstávají po předcházejícím účastníkovi). V případě, že se vybraný termín obsadí lidmi, kteří jdou na kurz poprvé a nevyužívají při tom garance, budeme vašeho zaměstnance kontaktovat a nabídneme mu další termín garance kurzu.

2016_11_21_Linka_garance_Know-How_MID.png