Kód kurzu: SEMVS10« Krok zpět

ASP.NET Web API

API hýbou světem. Funkce a data vaší aplikace je užitečné - a mnohdy přímo nezbytné - vystavit světu nejenom v HTML, ale i ve strojově čitelné podobě. Vysvětlíme si, co je RESTful rozhraní, k čemu je dobré a především, jak jej realizovat v ASP.NET pomocí ASP.NET Web API. Nakousneme i pokročilejší témata, jako je autentizace.
www.vyvojarska.skola.cz

Kurzy zařazené do oblasti Archiv již nepatří do naší aktuální nabídky, v mnoha případech byly nahrazeny novější verzí kurzu.
Pro informace o možnosti realizace archivních kurzů prosím kontaktujte náš klientský servis (__Klientskyservis@gopas.cz) nebo naše obchodní reprezentanty (__Obchod@gopas.cz).

PobočkaDnůCena kurzuCena materiálůITB
Praha1 2 490 CZK - 0

Termín konání:

26.2.2015 (10:00 - 16:00)

Obsah semináře a kurzu ASP.NET Web API:

Po Web Forms a MVC třetí platforma pro vývoj webů v ASP.NET. Vhodná pro jednoduché aplikace a zároveň předstupeň před přechodem na současné ASP.NET MVC, které Microsoft preferuje před Web Forms.

Přednášející:

Michal Altair Valášek

Microsoft ASP.NET MVP

Michal Valášek je odborný konzultant a lektor. Ve všech těchto rolích se zabývá tvorbou, provozem a zabezpečením webových aplikací na platformě ASP.NET. Již šestkrát byl oceněn titulem Microsoft Most Valuable Professional v oboru ASP.NET.

Předchozí kurzy

žádný předchozí kurz

Navazující kurzy

žádný navazující kurz
K tomuto kurzu není dostupná žádná literatura.
Uvedené ceny jsou bez DPH.