Afekt – Bambutik, specialista na bambusové oblečení

Afekt s.r.o.
www.Bambutik.cz
Plzeňská 2298/170
150 00 Praha 5

 

Hedvábná jemnost a antibakteriální vlastnosti dělají z bambusového oblečení přítele, kterého si kdykoliv pustíte k tělu. Členové IT klubu specialistů mohou v internetovém obchodě www.Bambutik.cz , nebo v showroomu Bambutik na Praze 5 využít slevu 10 % na všechny produkty z naší nabídky, ve kterých se budete nejen skvěle cítit, ale i skvěle vypadat.

produkty.JPG

Udělejte sobě nebo svým blízkým radost bambusovým oblečením, které se stane oblíbenou součástí vašeho pracovního i sportovního šatníku. Bambutik – specialista na bambusové oblečení, vám nabízí širokou škálu střihů, nebo originálních potisků s různou tématikou. Vybírat můžete z bohaté nabídky pánských, dámských i dětských triček, spodního prádla, ponožek a doplňků.
Muži přivítají funkčnost, jemnost a antibakteriální vlastnosti triček pod košili, díky kterým budou po dlouhém meetingu všichni cítit jen vaše sebevědomí.
Dámy naopak ocení elegantní střihy, ve kterých se budou cítit skvěle nejenom v kanceláři.
Přirozená elegance a příjemný pocit totiž nikdy nevyjdou z módy.


Pokud se setkáváte s pojmem „bambusové oblečení“ poprvé,“ více informací o něm naleznete zde:
http://www.bambutik.cz/content/28-co-je-bambusove-obleceni

  Členové IT klubu specialistů mohou v  internetovém obchodě www.Bambutik.cz využít slevu 10 %  po zadání slevového kódu: GOPAS do pole „kód voucheru“ v nákupním košíku v průběhu objednávky. Slevu je možné využít i v případě nákupu v našem showroomu Bambutik po předložení karty člena IT klubu specialistů.

Užijte si i vy skvělý pocit z nošení bambusového oblečení.