Výhody pro členy

Členství v ITklubu vám přináší řadu slev IT_klub_karta.jpg
a výhod u našich partnerů. Slevu lze uplatnit 
po předložení členské KARTY KLUBU. Konkrétní
postup pro uplatnění slevy je popsán v detailu jednotlivých partnerů.

Partneři ITklubu

Členové IT klubu specialistů mohou v internetovém obchodě www.Bambutik.cz, využít slevu 10 % po zadání slevového kódu: GOPAS do pole „kód voucheru“ v nákupním košíku v průběhu objednávky. Slevu je možné využít i v případě nákupu v našem showroomu Bambutik po předložení karty člena IT klubu specialistů.
Členové Klubu IT specialistů mohou využít slevu 5 % na všechny druhy kurzů pořádané jazykovou školou Alternativ. Více informací o této jazykové škole na http://www.alter-nativ.cz.
Pro majitele karet ITklubu GOPAS připravila společnost Amulet slevu 10 % na nákup letošních modelů dětských kol. Katalog jízdních kol Amulet na www.amulet.cz.
Členové Klubu IT specialistů a jejich rodinní příslušníci mohou využít slevu 25 % na kosmetické péče v Ateliéru rostlinné kosmetiky Yves Rocher na pobočce v OC Olympia Brno. Informace o společnosti zde.

Novým benefitem pro členy ITklubu je možnost čerpání 10% slevy na nákup nezlevněného zboží a 10% sleva na servis kol v Bike-Areně Příbrami. Širokou nabídku veškerého cyklo vybavení za sympatické ceny najdete na www.bike-arena.cz.

V Čokoládovně snů na Josefské ulici v Brně dostanou členové našeho Klubu slevu 10 % na veškerý sortiment. Informace o Čokoládovně snů na www.cokoladovnasnu.cz.
V pražském divadle Kalich můžete čerpat slevu 10 % z ceny vstupenek. Více informací
o divadle Kalich na www.divadlokalich.cz.
Využijte slevu 10% na produkty společenosti Exclaimer, vyrábějící doplňky pro Microsoft Exchange a Microsoft Outlook. 
V prodejně Foto u Jakuba je našim členům poskytována sleva 10 % na fotopráce a
5 % na zboží. Informace o prodejně na www.fotoujakuba.cz.
Členové Klubu IT specialistů mohou uplatnit slevu 20 % na intenzivní týdenní kurzy a překlady a 4% na privátní a firemní kurzy v jazykovém institutu Educatoria Institut v Brně. Více informací o společnosti Educatoria Institut na www.educatoria.cz.
Členové Klubu IT specialistů Počítačové školy Gopas mohou čerpat slevu 10 % na nezlevněné zboží v kamenném obchodě Peksport, 10% na nezlevněné zboží v internetovém obchodě a 10 % na servis kol a vyplétání. Informace o prodejně na www.peksport.cz.
Nově členům ITklubu nabízíme relaxační vyžití prostřednictvím pronájmu vířivky s nejčistší vodou v Praze, s možností sledování oblíbeného filmu a s připojením k internetu.

Objednejte si zajímavé čtení jen za 416 Kč!
Lidé a Země je společenský měsíčník zaměřený na cestování a poznávání cizích zemí. Cestopisy, reportáže, adrenalinové zážitky, kvalitní fotografie, inspirace i tipy, jak strávit dovolenou – to je stručná charakteristika časopisu Lidé a Země.

Členové ITklubu mohou objednávat časopis Computer se slevou 30 %. Součástí časopisu je DVD. Pro využití slevy stačí vyplnit tento formulář. Více informací o časopisu Computer najdete na   http://www.mf.cz/produkty/computer/ .
U společnosti SOFTCOM Group, zaměřené na trh s výpočetní technikou a elektronikou, máte jedinečnou příležitost nakupovat zboží za výhodné ceny! Více o Softcomu na www.softcom.cz.
Společnost KPCS CZ Vám nabízí profesionální řešení hostované elektronické pošty na platformě Microsoft Exchange 2010/Outlook 2010 pod obchodní značkou Exchange4u. Toto řešení Vám přináší služby, na které jste zvyklí z enterprise prostředí bez vysokých investic a bez dalších skrytých nákladů. Pro členy IT klubu se slevou 10 %. Více informací na www.exchange4u.cz.