O IT Klubu

Klub IT specialistů je tvořen absolventy vybraných odborných kurzů Počítačové školy Gopas. Jedná se o kurzy z oblastí Microsoft servery a systémy, .NET, Oracle, UNIX/Linux, programování, Apple a EC-Council. Za účast na standardních otevřených kurzech z  těchto oblastí  absolvovaných na pobočkách Počítačové školy Gopas v Praze, Brně a Bratislavě nebo za účast na vybraných konferencích a seminářích, získávají členové IT Klubu body, které mohou následně směnit za dárky v našem katalogu. 

Sbírání bodů

Body se připisují za kurzy absolvované po registraci do IT Klubu, a to do 5 pracovních dní od skončení kurzu. Stav svého bodového konta naleznete v záložce Historie ITK bodů.
Body členů, kteří byli registrováni na starém webu IT Klubu, se automaticky převedou na nový web, a to po provedení nové registrace (viz níže).

Kompletní informace o pravidlech a fungování Klubu IT specialistů neleznete zde.
 

Registrace do IT Klubu

Upozornění:   V červnu 2011 byl spuštěn nový web IT Klubu www.itklub.cz, na kterém se právě nacházíte. Registraci na tento web musejí provést jak noví zájemci o členství v IT Klubu, tak členové stávající, kteří byli registrováni na starém webu IT Klubu!

Postupujte prosím podle návodu: 

   
                                                                      
     
    

Přihlašování

Jste-li již zaregistrováni na novém webu IT Klubu, přihlašte se zde.

V případě jakýchkoli dotazů či námětů nás prosím kontaktujte na klub@gopas.cz.