O Klubu

Jste administrátor, správce sítě, programátor či zastáváte podobnou IT pozici ve vaší firmě? Jdete s dobou, sledujete trendy a víte, že je třeba neustále studovat nové technologie a systémy, které v současnosti zavalují trh výpočetní techniky? Vyhovuje vám školení v Počítačové škole Gopas a chcete si odnášet z kurzů kromě spousty nových a užitečných informací také zajímavé dárky a čerpat množství výhod? Pak je náš Klub IT specialistů určen právě pro vás!

Jak se stát členem ITklubu

Klub IT specialistů je tvořen absolventy vybraných odborných kurzů Počítačové školy Gopas. Jedná se o kurzy z oblastí Microsoft servery a systémy, .NET, Oracle, UNIX/Linux, programování, Apple iOS a EC-Council. Nárok na členství má každý, kdo absolvuje v pražské, brněnské či bratislavské pobočce Počítačové školy Gopas libovolný kurz z výše uvedených oblastí a zaregistruje se do ITklubu na našich webových stránkách na REGISTRACE. V následujících několika týdnech obdrží prostřednictvím pošty kartu člena Klubu IT specialistů. 

Karta člena Klubu IT specialistů                

Plastiková kartička, která slouží jako potvrzení členství v ITklubu, obsahuje ochranné prvky a je nepřenosná. Prostřednictvím karty mohou registrovaní členové čerpat výhody u partnerů ITklubu.

Princip fungování Klubu IT specialistů

Za účast na standardních otevřených kurzech z  uvedených oblastí,  absolvovaných na pobočkách Počítačové školy Gopas v Praze, Brně a Bratislavě, nebo za účast na vybraných konferencích a seminářích, získávají členové ITklubu body dle níže uvedené tabulky. Body náležící jednotlivým kurzům jsou uvedeny v detailu každého kurzu na našich stránkách. Nasbírané body lze následně směnit za odpovídající dárky dle katalogu.
 
Bodované jsou výhradně standardní otevřené kurzy absolvované v prostorech GOPASu. Za kurzy uskutečněné u našich partnerů nebo za privátní kurzy konané přímo v prostorách zákazníka se body do ITklubu nepřipisují.
1 den kurzu odpovídá následujícímu počtu IT bodů:
Kurzy Oracle, EC-Council

Kurzy MOC/GOC, programování
 
Kurzy UNIX/Linux
Kurzy
Apple iOS
15 bodů
10 bodů
10 bodů
10 bodů
 

Jak jsou evidovány absolvované kurzy

Body za kurz jsou registrovaným členům připsány do pěti pracovních dnů po jeho absolvování zcela automaticky. Každý člen tak může kdykoliv pouze vstoupit na stránky ITklubu, kde zjistí svůj aktuální bodový stav (kredit). V případě, že jste na svém kontě, resp. v záložce Historie ITK bodů, nenašli body za některý Vámi absolvovaný kurz, pište prosím na klub@gopas.cz.
 
Body za kurz se připíší výhradně již registrovaným členům, resp. účastníkům, kteří se zaregistrovali nejpozději poslední den kurzu. Body za kurzy absolvované před registrací se zpětně nepřipisují.

Jak objednat dárek

Seznam dárků najdete v sekci dárkový katalog. Podrobný návod na objednání dárku naleznete zde.

Jaké jsou další výhody členů Klubu IT specialistů 

Členové ITklubu mohou na základě předložení členské karty čerpat výhody v podobě slev u našich partnerů. Jejich seznam naleznete zde.

Dotazy

Vaše dotazy týkající se ITklubu vám zodpovíme na adrese klub@gopas.cz.


Platným členem Klubu IT specialistů se může stát pouze fyzická osoba, která navštívila nebo navštěvuje některý z vybraných kurzů počítačové školy GOPAS, a.s. nebo GOPAS SR, a.s. a zároveň poskytla souhlas se zpracováním osobních údajů. Platný člen ITklubu má právo přístupu k vlastním osobním údajům, včetně práva jejich změny, jakož i další práva daná zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Společnost GOPAS, a.s. ručí za bezpečnost údajů ve smyslu uvedeného zákona.

Nové kurzy

Last Minute

Základy programování a algoritmizace [PRG]

8.3.2021, ONLINE LIVE, sleva 10%, cena po slevě 414 EUR

Úvod do React.js [REACTJS1]

8.3.2021, ONLINE LIVE, sleva 10%, cena po slevě 450 EUR

Jazyk C# – programování I [GOC2124]

8.3.2021, ONLINE LIVE, sleva 10%, cena po slevě 653 EUR

Návrh databázového řešení Microsoft SQL Server 2014/2016 [MOC 20465D]

8.3.2021, ONLINE LIVE, sleva 10%, cena po slevě 6 312 EUR