Certifikace

Testování znalostí v oblasti výpočetní techniky slouží pro jednoznačné prokázaní úrovně znalostí v oblasti počítačového software a hardware. Tvoří velmi důležitou součást strategie řízení firmy v oblasti lidských zdrojů.

Mezinárodně uznávané formy prokázání znalostí

Mnoho firem požaduje od svých zaměstnanců, případně uchazečů o zaměstnání důkaz o jejich kvalifikaci ve formě mezinárodně platného certifikátu.

  • Počítačoví profesionálové prokazují své znalosti certifikacemi výrobců software. Jejich získání je vázáno na složení testů v některém z akreditovaných středisek, v našem případě firem Prometric a Pearson VUE, které poskytují testovacím střediskům testy, provádějí jejich hodnocení a předávají výrobcům podklady pro vydání certifikátů. Úspěšným absolventům testů je certifikát zasílán přímo výrobcem software.
     
  • Uživatelé prokazují své znalosti evropským certifikátem European Computer Driving Licence (ECDL), který tvoří jakousi paralelu řidičskému průkazu. Tato certifikace se v současné době stává reálným standardem pro prokázání schopností efektivní práce s počítačem. Projekt je řízen z Irska a rychle se stal evropským standardem ve všech rozvinutých západních zemích.
     
  • Dalším uživatelským certifikátem je Microsoft Office Specialist (MOS). Tato certifikace je náročnější než ECDL a prokazuje především schopnost efektivně využívat konkrétních aplikací z balíku MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Access a Outlook).
       

Příprava na certifikační zkoušky

Naše Počítačová škola je poskytovatelem samostudijních testů firmy Transcender. Jedná se o knihovny testových otázek ke konkrétním certifikačním zkouškám. V každé knihovně naleznete souhrn podobných otázek, jaké se vyskytují v oficiálních testech společností Prometric a Pearson VUE. Každá knihovna testů, která obsahuje vždy testovací aplikaci a souhrn otázek k jedné konkrétní certifikační zkoušce, stojí v naší Počítačové škole 1 590 Kč bez DPH. Přípravné testy na zkoušky Microsoft Office Specialist (MOS) stojí 2 400 Kč bez DPH. SelfTesty lze objednat prostřednictvím těchto stránek. Po uskutečnění objednávky vám bude zaslána proforma faktura, po jejímž uhrazení od nás obratem obdržíte e-mailem jednorázový přístupový aktivační kód s pokyny pro download testovací aplikace a sady otázek z internetu.

SelfTest lze také objednat na klientských servisech Počítačové školy Praha nebo Brno, kde vám rádi zodpovíme jakékoli další dotazy ohledně aktuální nabídky.

Další informace k SelfTestům naleznete také na http://www.selftestsoftware.com

Abyste mohli využívat samostudijní testy pro testy MOS, je nutné mít nainstalovanou ANGLICKOU verzi SW korespondujícího s verzí testu (2010, 2013).


persoanvue.jpg

You have an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.

Objednávka testu

Objednat certifikační test Prometric nebo Pearson VUE
Objednat certifikační test Pearson VUE nebo Prometric
Objednat test ECDL
Objednat test MOS
Objednat SelfTest

Zoner InPage – Webové stránky pěkně, jednoduše a rychle [INPAGE]

24.5.2018, GOPAS Brno, sleva 15%, cena po slevě 3 315 CZK

Adobe Illustrator – základní kurz [ILUS1]

28.5.2018, GOPAS Praha, sleva 15%, cena po slevě 7 395 CZK

Vývoj aplikací ASP.NET Web Forms I [GOC330]

28.5.2018, GOPAS Praha, sleva 10%, cena po slevě 18 900 CZK