Základní informace

Testování znalostí v oblasti výpočetní techniky slouží pro jednoznačné prokázaní úrovně znalostí v oblasti počítačového software a hardware. Tvoří velmi důležitou součást strategie řízení firmy v oblasti lidských zdrojů.

Mezinárodně uznávané formy prokázání znalostí

Mnoho firem požaduje od svých zaměstnanců, případně uchazečů o zaměstnání důkaz o jejich kvalifikaci ve formě mezinárodně platného certifikátu.

V současné době můžeme nabídnout testování přes platformy:

  • Pearson Vue
  • Prometric
  • Nextec
  • Scantron
  • Psi
  • Certiport (MOS)
  • EC-Council

Dále zajišťujeme licenci ECDL. Uživatelé prokazují své znalosti evropským certifikátem European Computer Driving Licence (ECDL), který tvoří jakousi paralelu řidičskému průkazu. Tato certifikace se v současné době stává reálným standardem pro prokázání schopností efektivní práce s počítačem. Projekt je řízen z Irska a rychle se stal evropským standardem ve všech rozvinutých západních zemích.

Dalším uživatelským certifikátem je Microsoft Office Specialist (MOS). Tato certifikace je nepatrně náročnější než ECDL a prokazuje především schopnost efektivně využívat konkrétních aplikací z balíku MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Access a Outlook).

Příprava na certifikační zkoušky

Naše Počítačová škola je poskytovatelem samostudijních testů firmy Kaplan IT training a GMetrix. Jedná se o knihovny testových otázek ke konkrétním certifikačním zkouškám.
Přehled dostupných self-testů naleznete zde.
Cena za self-test činí 3 100 Kč bez DPH.

Přípravné testy na zkoušky Gmetrix pro Microsoft Office Specialist (MOS) stojí 2 400 Kč bez DPH. SelfTesty lze objednat prostřednictvím těchto stránek. Po uskutečnění objednávky vám bude zaslána proforma faktura, po jejímž uhrazení od nás obratem obdržíte e-mailem jpřístupový údaje k Vašemu self-testu.

SelfTest lze také objednat na klientských servisech Počítačové školy Praha nebo Brno, kde vám rádi zodpovíme jakékoli další dotazy.

Abyste mohli využívat samostudijní testy pro testy MOS, je nutné mít nainstalovanou ANGLICKOU verzi SW korespondujícího s verzí testu (2010, 2013, 2016).

persoanvue.jpg

 

Objednávka testu

Objednat certifikační test Prometric nebo Pearson VUE 
Objednat certifikační test Pearson VUE nebo Prometric
Objednat test ECDL
Objednat test MOS
Objednat SelfTest

Architektura softwarových systémů [GOC272]

26.11.2020, ONLINE LIVE, sleva 10%, cena po slevě 14 580 CZK

Microsoft Word – praktické využití [MSWD2]

30.11.2020, ONLINE LIVE, sleva 10%, cena po slevě 4 320 CZK

Úvod do UNIXu [UNIX1]

30.11.2020, ONLINE LIVE, sleva 10%, cena po slevě 8 100 CZK

Jazyk UML I [GOC26]

30.11.2020, ONLINE LIVE, sleva 10%, cena po slevě 10 080 CZK