NABÍDKA DOČASNĚ POZASTAVENA

SelfTesty - ideální domácí příprava na certifikační zkoušky 

Jsme poskytovatelem samostudijních testů firmy Kaplan IT training, které slouží pro přípravu na certifikační zkoušky. SelfTesty jsou knihovny testových otázek podobných těm, které se vyskytují v oficiálních certifikačních testech společností Prometric, Pearson VUE a Certiport. Simulují reálné prostředí zkoušky, závěrem vyhodnocují testové otázky a detailně popisují výsledky.

Každá knihovna testů, která obsahuje vždy testovací aplikaci a souhrn otázek k jedné konkrétní certifikační zkoušce, stojí v naší Počítačové škole 3 100 Kč (bez DPH).

Přístup k testům je 180 dnů, forma je online.

Pro informace o přípravných testech neváhejte kontaktovat náš klientský servis e-mailem: info@gopas.cz.

Další informace naleznete také na webu společnosti Kaplan IT Training.

Selftesty nabízíme pro zkoušky:

Adobe
Amazon
Axelos
CertNexus
Cisco
CompTIA
EC-Council (Pouze CND a CEH)
GIAC
ISACA
ISC2
Juniper
LPI
Logical Operations
Microsoft
Oracle
PMI
VMWare

Objednávka SelfTestu

SelfTesty lze objednat prostřednictvím tohoto formuláře. Po uskutečnění objednávky Vám bude zaslána proforma faktura, po jejímž uhrazení od nás obratem obdržíte e-mailem jednorázový přístupový aktivační kód s pokyny pro download testovací aplikace a sady otázek z internetu.

Objednavatel
Vyplňte kód NEBO název SelfTestu

SelfTest lze případně objednat také na klientském centru pražské Počítačové školy, kde Vám rádi zodpovíme jakékoli další dotazy ohledně aktuální nabídky.

Abyste mohli využívat samostudijní testy Transcender pro testy MOS (Microsoft Office Specialist), je nutné mít nainstalovanou plnou ANGLICKOU verzi software korespondujícího s verzí testu (2007, 2010).