Základní informace

Certifikát s mezinárodní platností z oblasti informačních a komunikačních technologií od společnosti Kryterion, která je na trhu od roku 2001. Gopas lze na webu Kryterionu nalézt v seznamu testovacích center po výběru země, Česká Republika, ZDE


Proces přihlašování

Kandidát si musí zkoušku objednat sám, viz. ZDE
V případě problémů nebo specifických dotazů je možné poskytovatele kontaktovat na ktnsupport@kryteriononline.com nebo na +001602 281 3591.
Testovací centrum není oprávněno certifikaci objednat/přesunout, ani zrušit.
Během procesu registrace a následného přihlášení na danou zkoušku je třeba vybrat GOPAS ze seznamu testovacích center Kryterionu (KTN Center).
Jakmile si kandidát zvolí konkrétní centrum, zobrazí se mu veškeré dostupné termíny.
Informace o objednání/zrušení zkoušky je automaticky zaslána do jím zvoleného centra. 

Samotné testování probíhá v testovací místnosti počítačové školy Gopas přes internetový prohlížeč v prostředí Webassessor™ testovací platformy a řídí se obdobnými bezpečnostními pravidly jako u Prometric nebo VUE.

Ke Kryterion testování je nutné si přinést:

• autorizační kód (obvykle šestimístný, nachází se v oficiální pozvánce, kterou kandidát obdrží po registraci od Kryterionu, skládá se nahodile z malých písmen abecedy, např. prywzr)
• 2 platné identifikační doklady s fotografií a podpisem 

V případě technických obtíží a neočekávaných provozních situací, budou zkoušky z daného dne poskytovatelem přesunuty na nejbližší vhodné datum.

Kryterion-Testing-Center-Logo.png
Seznam klientů testovacího centra:

pdf-kryterion-pocitacova-skola-gopas.png Kompletní seznam ke stažení ZDE.