Počítačová škola GOPASNovinky

Nový kurz Certified Network Defender

Naše nabídka kurzů oblasti IT bezpečnosti a Hackingu od mezinárodně uznávané společnosti EC-Council se rozrostla o nový kurz Certified Network Defender [CND]. Více o kurzu »
 

Microsoft Power BI Desktop [PBID]

Pracujete často s Power BI doplňky či nástroji a potřebujete rychle a efektivně tvořit interaktivní firemní reporty? Pak právě pro vás je zde nový kurz Microsoft Power BI Desktop [PBID], který vám pomocí této aplikace ukáže, jak získat přístup k modernímu, sofistikovanému, pružnému a přitom jednoduchém způsobu tvorby firemních reportů bez ohledu na vaší verzi MS Office!
 

Nový kurz Python pro pokročilé

Programujete v Pythonu a chcete si osvojit pokročilé techniky v tomto jazyce? Navštivte náš nový kurz Python II - pokročilé techniky [PYTH2]! Na tomto kurzu se seznámíte s pokročilými prvky jazyka jako je OOP, paralelní programování a základy funkcionálního programování.
 

Projektové řízení PRINCE2®

Pro velký zájem o manažerská školení a projektové řízení, jsme se v roce rozhodli vypsat více nových termínů pro školení PRINCE2®. Nyní vás tak čeká řada nových školení, bohatší kalendář vypsaných termínů a balíčky obsahující certifikační zkoušky již v jednotlivých kurzech!
 

Snídaně s Martinem Vitoušem na téma Efektivní IT

Ve spolupráci s projektovým manažerem osobního, projektového a procesního řízení, Martinem Vitoušem, jsme přichystali pro všechny zájemce o efektivní řízení všech IT projektů seriál odborných snídaní. První ze snídaní na téma Efektivní IT začíná již 17. 3. 2017 (9:00 - 12:00)!