Počítačová škola GOPASNovinky

Děkujeme všem za účast na JavaDays 2017!

2. ročník konference JavaDays je úspěšné za námi. Děkujeme všem účastníkům, partnerům a přednášejícím, kteří se na skvělé atmosféře konference podíleli a těšíme se na vás opět příští rok!
 

Registrace na G2B•TechEd 2018 otevřena!

Ani letos nebude v Brně žádná nuda! 2. ročník úspěšné IT konference G2B•TechEd se uskuteční 29. - 30. ledna 2018 v prestižním 4* hotelu Holiday Inn v centru Brna! Na účastníky konference budou opět čekat 2 tématické sály a 22 odborných přednášek od předních IT odborníků a speakerů!
 

Výherce měsíční soutěže slosovaných dotazníků

Výhercem poukazu na kurz dle vlastního výběru v Počítačové škole Gopas v hodnotě 5 000 Kč se za měsíc říjen 2017 stala:
 

Mají vaši zaměstnanci bezpečnostní povědomí?

Se stále narůstajícím počtem kyber útoků v podobě vyděračských ransomware a malware, podvodných phishingových e-mailů a dalších hrozeb je i zkušený uživatel vystaven čím dál tím většímu a více rafinovanému počtu bezpečnostních nástrah. Obzvláště pokud se jedná o uživatele firemního PC, na který útočníci cílí s vidinou získání mnoha citilivých dat nejraději.
 

Zákon o kybernetické bezpečnosti a GDPR

Přijďte se seznámit s chystající se legislativou a EU směrnicemi týkajícími se počítačové bezpečnosti a ochrany osobních údajů. Nový kurz Zákon o kybernetické bezpečnosti a GDPR [GOC163] vám srozumitelnou formou zodpoví nejčastější otázky ohledně požadavků na zabezpečení osobních údajů a dalších s ním souvisejících nařízení a předpisů.