Počítačová škola GOPASNovinky

CISSP® s Jorge Carrillo

Představujeme zbrusu nový kurz Certified Information Systems Security Professional [CISSP] obohacující naší nabídku kurzů IT bezpečnosti a Hackingu. Autorizované deep-dive security školení poskytuje ucelený soubor informací o všech bezpečnostních konceptech a nejlepší praxi v oboru. Zaměřuje se na 8 oblastí CISSP CBK (Common Body of Knowledge).
 

Nový kurz Certified Network Defender

Naše nabídka kurzů oblasti IT bezpečnosti a Hackingu od mezinárodně uznávané společnosti EC-Council se rozrostla o nový kurz Certified Network Defender [CND]. Více o kurzu »
 

Microsoft Power BI Desktop [PBID]

Pracujete často s Power BI doplňky či nástroji a potřebujete rychle a efektivně tvořit interaktivní firemní reporty? Pak právě pro vás je zde nový kurz Microsoft Power BI Desktop [PBID], který vám pomocí této aplikace ukáže, jak získat přístup k modernímu, sofistikovanému, pružnému a přitom jednoduchém způsobu tvorby firemních reportů bez ohledu na vaší verzi MS Office!
 

Nový kurz Python pro pokročilé

Programujete v Pythonu a chcete si osvojit pokročilé techniky v tomto jazyce? Navštivte náš nový kurz Python II - pokročilé techniky [PYTH2]! Na tomto kurzu se seznámíte s pokročilými prvky jazyka jako je OOP, paralelní programování a základy funkcionálního programování.
 

Projektové řízení PRINCE2®

Pro velký zájem o manažerská školení a projektové řízení, jsme se v roce rozhodli vypsat více nových termínů pro školení PRINCE2®. Nyní vás tak čeká řada nových školení, bohatší kalendář vypsaných termínů a balíčky obsahující certifikační zkoušky již v jednotlivých kurzech!