Počítačová škola GOPASNovinky

JavaDays letos ZDARMA!

1. ročník největší české Java konference, JavaDays 2016, se blíží, a vy máte možnost získat vstup ZDARMA! V případě, že si na období od 1. 1. do 30. 6. 2017 objednáte některý z vybraných kurzů Java, který v daném období v Počítačové škole GOPAS (Praha, Brno) rovněž absolvujete, vrátíme vám zpět vstupné na JavaDays 2016 v plné výši!!!
 

Oracle Security Expert Semináře s Petem Finniganem!

Již 29. 11. 2016 proběhnou ve Vídni speciální Oracle Security Expert Semináře s Petem Finniganem! Pokud si nechcete nechat ujít opravdového odborníka na Oracle Database Security, registrujte se včas! Semináře proběhnou v Anglickém jazyce.
 

HackerFest 2016 kompletně VYPRODÁN!

Již čtvrtý ročník bezpečnostní konference o nejnebezpečnějších praktikách hackingu dnešní doby, doprovázen praktickým workshopem na téma Typické Android Hackování je VYPRODÁN!
 

JavaDays 2016 | Spring MVC - REST Web Services

14. - 15. listopadu 2016 se v Praze uskuteční 1. ročník největší české Java konference, JavaDays 2016. Kromě 18 přednášek nabitých informacemi a novinkami ze světa Javy na vás čeká také line-up plný nejznámějších speakerů Java komunity jako jsou Kamil Ševeček, Jan Novotný alias Otec Fura, Petr Ferschmann, Jiří Pinkas a další.
 

Po roce opět zpět! Paula Januszkiewicz přináší nový seminář!

Jedinečný seminář System Forensic and Incident Handling pod vedením mezinárodně uznávané bezpečnostní expertky Pauly Januszkiewicz proběhne 25. 10. 2016 v Praze! Počet míst je omezen!