Počítačová škola GOPASNovinky

Na certifikačních zkouškách u nás ušetříte!

Od 1. 3. 2016 změnil poskytoval MS certifikačních zkoušek Pearson VUE platební podmínky a došlo tak k navýšení cenyObjednejte si zkoušky u nás, a my Vám garantujeme u zkoušek objednaných nejpozději do 30. 6. cenu bez navýšení!
 

Staňte se postrachem všech kyber padouchů!

Vysněné školení každého "IT bezpečáka či testera" a hrozba všech neetických hackerů. Tím vším je EC-Council Certified Security Analyst [ECSA]. Absolvujte i Vy kurz, jenž dělá z obyčejných pentesterů opravdové experty a registrujte se včas! Nejbližší termín je 15. 8. 2016 v pražské pobočce Počítačové školy Gopas!
 

Termíny na Exchange 2016 vypsány!

Nepromeškejte je, a co nejdříve se mezi prvními v České republice proškolte na Exchange Server 2016! Připravili jsme pro vás hned 2 zbrusu nové MOC kurzy, Microsoft Exchange 2016 - správa [MOC 20345-1] a Microsoft Exchange 2016 - nasazení a plánování [MOC 20345-2]. Jsou určeny všem systémovým administrátorům, kteří drží krok s novými technologiemi a nebojí se novinek.
 

Windows 10 s Chipem

Orientujete se v počítačích a softwaru a i když nejste přímo IT profesionál, zajímá vás vývoj digitální techniky? Přijďte na konferenci Windows 10, pořádanou 15. června 2016 časopisem CHIP v příjemných prostorách sídla společnosti Microsoft v Praze.
 

Novinky ve Windows Server 2016

S příchodem nejnovějšího Windows Server 2016 přinášíme hned několik kurzů, které nabídnou všem IT správcům serverových operačních systémů Windows aktuální a kompletní vhled do všech novinek v oblastech Active Directory, virtualizace Hyper-V, souborových serverů, Failover Clusteringu, Remote Desktop služeb a dalších.