Počítačová škola GOPASNovinky

ASP.NET Core na G2B•TechEd 2018

Minulostí jsou doby, kdy jsme při vývoji webových aplikací vystačili jen se statickými formuláři a pár řádky jQuery scriptů. Zákazníci a uživatelé dnes očekávají komplikovanější a funkčně bohatší uživatelské rozhraní.
 

Tieto - Generální partner konference G2B•TechEd 2018

Generálním partnerem brněnské IT konference G2B•TechEd 2018 se stala společnost Tieto Czech. Společnost byla založena v roce 1968 v Helsinkách, zaměstnává na 13 000 odborníků ve více než 20 zemích světa. Je tak největším severoevropským dodavatelem IT služeb pro soukromý i veřejný sektor a služeb pro vývoj produktů v oblasti moderních technologií.
 

Získejte až 20% slevu na kurzy Red Hat!

Po úspěšné letní kampani se společností Red Hat, začíná nová zimní kampaň umožňující všem získat 20% slevu na Red Hat Learning Subscription a 10% slevu na standardní otevřená školení a kurzy formou Online Learning/Virtual Training. Akce končí 28. 2. 2018.
 

GDPR rozhodně není IT projekt

Od května 2018 bude v podstatě každá státní i soukromá organizace podléhat evropskému nařízení GDPR. Splnění jeho požadavku závisí na účinné spolupráci managementu s IT i podnikovými právníky. Bez účinného řízení není možné bezpečnost  udržet. Ale IT musí poskytnout nahoru podporu rozhodování a dolů implementaci určených bezpečnostních opatření. Jak?
 

Alternativa k Adobe Photoshopu a Illustratoru je tu!

Hledáte kvalitní profesionální rastrový či vektorový grafický editor, ale nechcete platit horentní sumy za předplatné Adobe Photoshopu nebo Adobe Illustratoru? Konečně existuje alternativa - Affinity Photo a Affinity Designer! Přijďte se s těmito moderními grafickými editory naučit pracovat na naše nová školení Affinity Photo a Affinity Designer!