Počítačová škola GOPASNovinky

Registrace na G2B•TechEd 2018 otevřena!

Ani letos nebude v Brně žádná nuda! 2. ročník úspěšné IT konference G2B•TechEd se uskuteční 29. - 30. ledna 2018 v prestižním 4* hotelu Holiday Inn v centru Brna! Na účastníky konference budou opět čekat 2 tématické sály a 22 odborných přednášek od předních IT odborníků a speakerů!
 

JavaDays 2017 VYPRODÁNY

2. ročník největší české Java konference je VYPRODÁN! Těšíme se na vás 13. listopadu v multikině Premiere Cinemas Praha Hostivař.
 

Výherce měsíční soutěže slosovaných dotazníků

Výhercem poukazu na kurz dle vlastního výběru v Počítačové škole Gopas v hodnotě 5 000 Kč se za měsíc říjen 2017 stala:
 

Java seminář s expertem na Java Microservices

Linuxové kontejnery se ukazují být klíčovou technologií nejen z pohledu infrastrukturního, ale přináší i zásadní inovace do vývoje aplikací. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli uspořádat exkluzivní seminář Java Microservices in the age on Linux Containers [RHSEM1]. Počet míst je omezen, registrujte se včas!
 

Mají vaši zaměstnanci bezpečnostní povědomí?

Se stále narůstajícím počtem kyber útoků v podobě vyděračských ransomware a malware, podvodných phishingových e-mailů a dalších hrozeb je i zkušený uživatel vystaven čím dál tím většímu a více rafinovanému počtu bezpečnostních nástrah. Obzvláště pokud se jedná o uživatele firemního PC, na který útočníci cílí s vidinou získání mnoha citilivých dat nejraději.