Počítačová škola GOPASNovinky

Otevřeli jsme registrace na HackerFest 2016!

Všechny IT bezpečnostní odborníky, systémové a síťové administrátory, ale i nadšence do oblasti IT Security a Etického Hackingu zveme na HackerFest 2016! Již 4. ročník největší IT Security/Hacking události v ČR se uskuteční 24. - 25. 10. 2016 v Praze.
 

Po roce opět zpět! Paula Januszkiewicz přináší nový seminář!

Jedinečný seminář System Forensic and Incident Handling pod vedením mezinárodně uznávané bezpečnostní expertky Pauly Januszkiewicz proběhne 25. 10. 2016 v Praze! Počet míst je omezen!
 

Absolvujte ITIL® 2011 Foundation v anglickém jazyce

Zabýváte se IT procesy a zajímá vás optimalizace poskytování IT služeb? Získejte ucelený úvod do problematiky procesního řízení se zaměřením na IT procesy při poskytování IT služeb pomocí ITSM a registrujte se na kurz ITIL® 2011 Foudnation + certifikační zkouška [ITILFV3T]!
 

Výherce měsíční soutěže slosovaných dotazníků

Výhercem poukazu na kurz dle vlastního výběru v Počítačové škole Gopas v hodnotě 5 000 Kč se za měsíc červenec 2016 stal:
 

Nový kurz Google Web Toolkit pro všechny Javisty

Přinášíme nový kurz, který jistě potěší všechny "Javisty". Naše široká nabídka kurzů Java se nyní rozšířila o nové školení Google Web Toolkit (GWT)! Pokud i vy jste si našli zalíbení v programovacím jazyce Java a hodláte vyvíjet Rich Internet Applications (RIA) na platformě Java, přijďte na kurz Programování Web Toolkit (GWT) [JGWT1].