Počítačová škola GOPASNovinky

CISSP s Ondřejem Ševečkem

Představujeme zbrusu nový kurz Certified Information Systems Security Professional [CISSP] obohacující naší nabídku kurzů IT bezpečnosti a Hackingu. Deep-dive security školení poskytuje ucelený soubor informací o všech bezpečnostních konceptech a nejlepší praxi v oboru IT Security. 
 

Posledních 7 volných míst na Security Day!

POZOR! Nyní máte poslední příležitost registrovat se na workshop s Paulou Januszkiewicz na téma The Masterclass: 360° Penetration Testing, na kterém budete mít možnost vyzkoušet si bezpečnost operačních systémů, bezpečnost vnitřních systémů nebo např. Google hacking!
 

Získejte vstup na JavaDays 2017 ZDARMA!

2. ročník konference JavaDays proběhne 13. - 14. 11. 2017 v Praze a i letos máte příležitost získat vstup ZDARMA! V případě, že si na období od 1. 1. do 30. 6. 2018 objednáte některý z níže uvedených kurzů, který v daném období v Počítačové škole Gopas (Praha, Brno) rovněž absolvujete, vrátíme vám zpět vstupné na JavaDays 2017 v plné výši.
 

Administrace MS SQL Serveru 2 v 1

Využijte unikátní kombinace 2 MOC kurzů za cenu jednoho! Nový kurz Microsoft SQL Server 2016 - kompletní administrace poskytuje účastníkům kompletní přehled administrace celého SQL Serveru 2016. Je tak vhodnou volbou pro všechny databázové specialisty, vývojáře a IT architekty, kteří chtějí posunout své dovednosti na vyšší úroveň!
 

HackerFest 2017 VYPRODÁN!

Jubilejní 5. ročník konference HackerFest o nejnebezpečnějších praktikách hackingu dnešní doby, doprovázen praktickým workshopem s názvem Meet The POWERshell je VYPRODÁN! Na všechny účastníky konference se těšíme 18. 9. 2017 v multikině CineStar Praha - Černý Most! www.HackerFest.cz