Počítačová škola GOPASNovinky

Man in the Browser na konferenci HackerFest 2017

Po 1. zveřejněných přednáškách Romana Kümmela představujeme další neméně zajímavou! Penetrační tester Ján Bašista, který za sebou má bohaté zkušenosti z nejrůznějších bezpečnostních projektů pro mezinárodní společnosti si pro účastníky připravil přednášku s názvem "MIB - Man in the Browser".
 

Letní slevy jsou tu!

Letní slevy jsou tu! Po dobu července a srpna můžete využít slevy až 27% na standardní otevřené kurzy, které se uskuteční v období od 1. 7. - 31. 8. 2017 v našich pobočkách v Praze a v Brně!
 

Masterclass: Hacking and Securing SQL Server

Ve spolupráci se CQURE Academy jsme pro vás připravili exkluzivní školení Masterclass: Hacking and Securing SQL Server [CQHACK1]. Přijďte se 9. 10. 2017 seznámit s nejzávažnějšími chybami při správě a ochraně SQL Serveru před kybernetickými útoky. Školení probíhá v angličtině!
 

Workshop: Architektura řešení Microsoft Azure

Rádi byste se naučili architektonickým dovednostem nezbytným pro návrh řešení pro Microsoft Azure? V tom případě si nenechte ujít 4. 12. 2017 nový MOC Workshop: Architektura řešení Microsoft Azure [MOC 40442].
 

Zábavná angličtina i čeština pro správce a programátory

Na termíny jako jsou Firewall, Framework, Wireframe, Troubleshooting si zvykl už kdejaký pokročilý uživatel PC. Na tomto kurzu vás veselou formou seznámíme s nejběžnějšími chybami ve výslovnosti a používání termínů i běžných slov a jejich (ne)správnými překlady do češtiny.