Počítačová škola GOPASNovinky

Blíží se další ročník konference G2B•TechEd

Po roce se opět vracíme do Brna! Letošní ročník konference G2B•TechEd, která proběhne 29. a 30. ledna, nabídne účastníkům řadu zajímavých přednášek od TOP českých i zahraničních speakerů. Těšit se tak můžete na odborníky, jakými jsou například Christian Nagel, Michal Altair Valášek, William Ischanoe, Ondřej Ševeček nebo Tomáš Jecha.
 

Kradení šifrovacích klíčů z paměti programů a OS

Jsou trezory na hesla opravdu tak bezpečná, jak se tváří? Co všechno se dá najít v paměti programů nebo operačním systému, i pokud jste pouze "obyčejnými" uživateli? To můžete zjistit již 29. ledna 2018 na brněnské konferenci G2B•TechEd a přednášce Kradení šifrovacích klíčů z paměti programů a OS od Ondřeje Ševečka! Registrujte se na www.g2bteched.cz.
 

Připravujeme Manažerskou konferenci

Se stále zvyšující se poptávkou po našich kurzech manažerských dovedností a úspěšné sérii odborných snídaní s Martinem Vitoušem, jsme se rozhodli pro všechny zájemce o procesní řízení (ITIL), DevOps či GDPR (General Data Protection Regulation), uspořádat zbrusu novou velkou konferenci s názvem ManDay.it.
 

Leadership v IT - téma 2. série odborných snídaní

Po úspěšné sérii odborných snídaní s Martinem Vitoušem na téma Efektivní IT, jsme se v podobném duchu rozhodli pokračovat a zaměřit se na další velmi důležité téma - Leadership v IT. 2. série odborných snídaní proto nese název Efektivní leadership v IT. První snídaně začíná 29. 3. 2018.
 

🎄 Dárkové poukazy pod stromeček 🎄

Rok se s rokem sešel a opět nastal čas vybírání dárků pro své nejbližší. A jelikož vzdělání je jedním z nejdůležitějších pro osobní i pracovní růst každého z nás, tak i letos jsme připravili speciální dárkové vouchery, kterými můžete obdarovat své nejbližší a pomoci jim zvýšit svou odbornost či získat nové znalosti.