Počítačová škola GOPASNovinky

Workshop 1.10. VYPRODÁN! Vyhlašujeme POSLEDNÍ termín!

Z důvodu vysokého zájmu o workshop pod vedením Romana Kümmela, Penetrační testování webových aplikací podle OWASP, jsme pro vás vypsali další, JIŽ 3. termín na 2. října 2015. Registrujte se co nejdříve!
 

Modelování podnikových procesů pomocí BPMN

Chcete se naučit vytvářet non-executable modely podnikových procesů v BPMN 2.0 (Business Process Model and Notation)? Navštivte kurz Modelování podnikových procesů (Business Process Modeling) pomocí BPMN [GOC270]!
 

Smělá výzva - aneb GLABy s Ondřejem Ševečkem

Troufnete si na samostatné řešení potíží a nasazení technologií podle scénářů z opravdového prostředí? Přijmete tuto výzvu a rozlousknete množství problémů, které se sice na školení probírají, ale umíte se s nimi skutečně porvat? Teorie není praxe. Dokažte, že to zvládnete tváří v tvář časovému tlaku a jen s minimálním návodem!
 

Nové kurzy DRUPAL 8!

Chcete si s minimem vynaložených investic a času postavit webové stránky s administračním rozhraním, vhodné nejenom jako publikační web pro články, ale pro jakýkoli jiný typ obsahu, ať už je to firemní prezentace, nabídka realitních kanceláří, obecní www stránky, portál či soutěžní web?
 

Security Day VYPRODÁN!

Exkluzivně uspořádaný seminář Hacking and Hardening Windows Infrastructure pod vedením mezinárodně uznávané bezpečnostní expertky Pauly Januszkiewicz je VYPRODÁN!