Počítačová škola GOPASNovinky

HackerFest 2016 kompletně VYPRODÁN!

Již čtvrtý ročník bezpečnostní konference o nejnebezpečnějších praktikách hackingu dnešní doby, doprovázen praktickým workshopem na téma Typické Android Hackování je VYPRODÁN!
 

JavaDays 2016 | Spring MVC - REST Web Services

14. - 15. listopadu 2016 se v Praze uskuteční 1. ročník největší české Java konference, JavaDays 2016. Kromě 18 přednášek nabitých informacemi a novinkami ze světa Javy na vás čeká také line-up plný nejznámějších speakerů Java komunity jako jsou Kamil Ševeček, Jan Novotný alias Otec Fura, Petr Ferschmann, Jiří Pinkas a další.
 

Po roce opět zpět! Paula Januszkiewicz přináší nový seminář!

Jedinečný seminář System Forensic and Incident Handling pod vedením mezinárodně uznávané bezpečnostní expertky Pauly Januszkiewicz proběhne 25. 10. 2016 v Praze! Počet míst je omezen!
 

Gopas Telepresence Training (GTT)

Setkali jste se při výběru vámi preferovaného termínu konání kurzu se zkratkou GTT a nevíte, co si pod ní představit? Podívejte se na krátkou videoukázku, která vám tuto zcela novou formu výuky přiblíží.
 

Certifikační zkoušky MOS nyní i ve verzi 2016!

Nyní v Počítačové škole GOPAS můžete absolvovat zkoušky Microsoft Office Specialist (MOS) i ve verzi 2016! Prokažte své znalosti z aplikací Microsoft Office a získejte celosvětově uznávaný certifikát Microsoft Office Specialist! Termín testování je možné domluvit individuálně, probíhá každý den od 8 do 17 hodin.