Počítačová škola GOPASNovinky

Posledních 100 míst na JavaDays 2017

Zbývá posledních 100 volných míst na největší českou Java konferenci! Nenechte si ujít JavaDays ani letos a registrujte se včas! Volných míst rychle ubývá. A na co se můžete těšit? 2 dny, 2, sály, 19 přednášek a 18 speakerů. V průběhu konference se budete taky moci zúčastnit řady soutěží či navštívit Solárium Fitness BBC a zrelaxovat tak svou mysl i tělo.
 

Registrace na G2B•TechEd 2018 otevřena!

Ani letos nebude v Brně žádná nuda! 2. ročník úspěšné IT konference G2B•TechEd se letos uskuteční 29. - 30. ledna 2018 v prestižním 4* hotelu Holiday Inn v centru Brna! Na účastníky konference budou opět čekat 2 tématické sály a 22 odborných přednášek od předních IT odborníků a speakerů!
 

Java seminář s expertem na Java Microservices

Linuxové kontejnery se ukazují být klíčovou technologií nejen z pohledu infrastrukturního, ale přináší i zásadní inovace do vývoje aplikací. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli uspořádat exkluzivní seminář Java Microservices in the age on Linux Containers [RHSEM1]. Počet míst je omezen, registrujte se včas!
 

CISSP s Ondřejem Ševečkem

Představujeme zbrusu nový kurz Certified Information Systems Security Professional [CISSP] obohacující naší nabídku kurzů IT bezpečnosti a Hackingu. Deep-dive security školení poskytuje ucelený soubor informací o všech bezpečnostních konceptech a nejlepší praxi v oboru IT Security. 
 

Odborná snídaně na téma Osobní efektivita

Poslední ze seriálu odborných snídaní na téma Efektivita začíná 1. 12. 2017. Na závěr odborných snídaní pro tento rok se budeme věnovat efektivitě osobní. Protože každý chce být úspěšný. A abychom byli úspěšní, je proto potřeba něco udělat. Proto nečekejte na vhodnější příležitost a registrujte se na odbornou snídani s Martinem Vitoušem co nejdříve!