Počítačová škola GOPASNovinky

Poznejte do detailu SharePoint 2016

Přijďte se seznámit s novinkami Microsoft SharePoint 2016 i Vy. Vyberte si z nabídky kurzů pro všechny IT profesionály zabývající se technologií SharePoint již dnes!
 

Užijte si léto plné slev v Gopasu

POZOR! Letní slevy jsou tu! V letních měsících v červenci a srpnu máte jedinečnou možnost získat slevu ve výši 12% - 27% na standardní otevřené kurzy, které se uskuteční v období od 1. 7. - 31. 8. 2016 v našich pobočkách v Praze nebo v Brně.
 

TOP 10 kurzů MS SQL Server 2016 v ČR!

1. 6. 2016 uvedla společnost Microsoft novou a zcela průlomovou verzi databázového SQL Serveru 2016. Jedná se o verzi plnou novinek a mnoha vylepšení, na které je nutné se připravit. Neváhejte a podívejte se na nabídku zbrusu nových kurzů na MS SQL Server 2016 co nejdříve.
 

Webdesignerem bez napsání jediného řádku kódu

Vytvářet komplexní a moderní webové stránky včetně mobilních a tabletových verzí bez nutnosti napsání jediného řádku kódu? Zní vám to jako Sci-fi? Přijďte se přesvědčit a naučte se používat Adobe Muse na kurzu Adobe Muse - základní kurz [MUSE1]
 

Na certifikačních zkouškách u nás ušetříte!

Od 1. 3. 2016 změnil poskytoval MS certifikačních zkoušek Pearson VUE platební podmínky a došlo tak k navýšení cenyObjednejte si zkoušky u nás, a my Vám garantujeme u zkoušek objednaných nejpozději do 30. 6. cenu bez navýšení!