Počítačová škola GOPASNovinky

Snídaně s Martinem Vitoušem na téma Efektivní IT

Ve spolupráci s projektovým manažerem osobního, projektového a procesního řízení, Martinem Vitoušem, jsme přichystali pro všechny zájemce o efektivní řízení všech IT projektů seriál odborných snídaní. První ze snídaní na téma Efektivní IT začíná již 17. 3. 2017!
 

Připravujeme 15. ročník TechEd-DevCon

Připravujeme pro vás jubilejní 15. ročník největší IT odborné konference TechEd-DevCon, který se uskuteční 15. - 18. května 2017 v Praze. Již teď se můžete těšit na 5 tématických sálů, více než 70 přednášek a 40 speakerů.
 

Nový kurz Certified Network Defender

Naše nabídka kurzů oblasti IT bezpečnosti a Hackingu od mezinárodně uznávané společnosti EC-Council se rozrostla o nový kurz Certified Network Defender [CND]. Více o kurzu »
 

K vybraným kurzům Windows Server 2016 MCP zkouška ZDARMA!

Oblíbená akce "absolvujte MOCčko a získáváte voucher na certifikační zkoušku ZDARMA" startuje! Vyberte si z nabídky kurzů Windows Server 2016 uvedených níže a získejte voucher na MCP certifikační zkoušku dle vlastního výběru ZDARMA! Akce platí pro pražskou i brněnskou pobočku Počítačové školy Gopas.
 

AKCE! Certifikujte se na Microsoft Azure

Certifikujte se na Microsoft Azure a získejte 10% nebo 15% slevu na kurz! Počítačová škola Gopas ve spolupráci se společností Microsoft přináší exkluzivní nabídku pro všechny, kteří se chtějí vzdělávat a dále rozvíjet své znalosti cloudových technologií a platformy Microsoft Azure.