Počítačová škola GOPASNovinky

Snídaně s Martinem Vitoušem na téma Efektivní IT

Ve spolupráci s projektovým manažerem osobního, projektového a procesního řízení, Martinem Vitoušem, jsme přichystali pro všechny zájemce o efektivní řízení všech IT projektů seriál odborných snídaní. První ze snídaní na téma Efektivní IT začíná již 17. 3. 2017!
 

Nový kurz Certified Network Defender

Naše nabídka kurzů oblasti IT bezpečnosti a Hackingu od mezinárodně uznávané společnosti EC-Council se rozrostla o nový kurz Certified Network Defender [CND]. Více o kurzu »
 

Získejte vstup na TechEd-DevCon 2017 ZDARMA!

Získejte vstup na jubilejní 15. ročník TechEd-DevCon ZDARMA! Objednejte si na období od 1. 6. do 31. 10. 2017 libovolný oficiální kurz Microsoft (MOC) o délce 5ti dnů (včetně příručky), který v daném období v Počítačové škole Gopas rovněž absolvujete, a my vám vrátíme vstupné v plné výši zpět!
 

K vybraným kurzům Windows Server 2016 MCP zkouška ZDARMA!

Oblíbená akce "absolvujte MOCčko a získáváte voucher na certifikační zkoušku ZDARMA" startuje! Vyberte si z nabídky kurzů Windows Server 2016 uvedených níže a získejte voucher na MCP certifikační zkoušku dle vlastního výběru ZDARMA! Akce platí pro pražskou i brněnskou pobočku Počítačové školy Gopas.
 

Připravujeme 15. ročník TechEd-DevCon

Připravujeme pro vás jubilejní 15. ročník největší IT odborné konference TechEd-DevCon, který se uskuteční 15. - 18. května 2017 v Praze. Již teď se můžete těšit na 5 tématických sálů, více než 70 přednášek a 40 speakerů.