Počítačová škola GOPASNovinky

Děkujeme všem za účast na HackerFestu 2017

Včerejším dnem skončil poslední den workshopu a tím i HackerFest 2017. Děkujeme všem účastníkům, přednášejícím a partnerům, kteří se na jubilejním 5. ročníku největší IT Security a Hacking události v ČR podíleli!
 

CISSP s Ondřejem Ševečkem

Představujeme zbrusu nový kurz Certified Information Systems Security Professional [CISSP] obohacující naší nabídku kurzů IT bezpečnosti a Hackingu. Deep-dive security školení poskytuje ucelený soubor informací o všech bezpečnostních konceptech a nejlepší praxi v oboru IT Security. 
 

Získejte vstup na JavaDays 2017 ZDARMA!

2. ročník konference Java Days proběhne 13. - 14. 11. 2017 v Praze a i letos máte příležitost získat vstup ZDARMA! V případě, že si na období od 1. 1. do 30. 6. 2018 objednáte některý z níže uvedených kurzů, který v daném období v Počítačové škole Gopas (Praha, Brno) rovněž absolvujete, vrátíme vám zpět vstupné na JavaDays 2017 v plné výši.
 

Administrace MS SQL Serveru 2 v 1

Využijte unikátní kombinace 2 MOC kurzů za cenu jednoho! Nový kurz Microsoft SQL Server 2016 - kompletní administrace poskytuje účastníkům kompletní přehled administrace celého SQL Serveru 2016. Je tak vhodnou volbou pro všechny databázové specialisty, vývojáře a IT architekty, kteří chtějí posunout své dovednosti na vyšší úroveň!
 

Mají vaši zaměstnanci bezpečnostní povědomí?

Se stále narůstajícím počtem kyber útoků v podobě vyděračských ransomware a malware, podvodných phishingových e-mailů a dalších hrozeb je i zkušený uživatel vystaven čím dál tím většímu a více rafinovanému počtu bezpečnostních nástrah. Obzvláště pokud se jedná o uživatele firemního PC, na který útočníci cílí s vidinou získání mnoha citilivých dat nejraději.