Počítačová škola GOPASNovinky

Novinky ve Windows Server 2016

S příchodem nejnovějšího Windows Server 2016 přinášíme hned několik kurzů, které nabídnou všem IT správcům serverových operačních systémů Windows aktuální a kompletní vhled do všech novinek v oblastech Active Directory, virtualizace Hyper-V, souborových serverů, Failover Clusteringu, Remote Desktop služeb a dalších.
 

TechEd-DevCon 2016 VYPRODÁN!

14. ročník největší IT odborné konference v České republice TechEd-DevCon je VYPRODÁN! Těšíme se na vás 16. května 2016 v multikině Premiere Cinemas Park Hostivař!
 

Termíny na Exchange 2016 vypsány!

Nepromeškejte je, a co nejdříve se mezi prvními v České republice proškolte na Exchange Server 2016! Připravili jsme pro vás hned 2 zbrusu nové MOC kurzy, Microsoft Exchange 2016 - správa [MOC 20345-1] a Microsoft Exchange 2016 - nasazení a plánování [MOC 20345-2]. Jsou určeny všem systémovým administrátorům, kteří drží krok s novými technologiemi a nebojí se novinek.
 

Představujeme nové kurzy ITIL® 2011 Practitioner

Chcete více proniknout do problematiky procesního řízení a zaměřit se na IT procesy při poskytování IT služeb za pomoci ITSM? Absolvujte kurz ITIL® 2011 Practitioner [ITILPR] a zlepšete se v poskytování IT služeb!
 

Příležitost pro zaměstnavatele!

Využijte projektu POVEZ II a vzdělávejte své stávající i potenciální zaměstnance v oblasti IT s podporou Úřadu práce ČR v Počítačové škole Gopas! Získejte příspěvek na vzdělávání až do výše 85% skutečně vynaložených nákladů!