Počítačová škola GOPASNovinky

Jubilejní 5. ročník konference HackerFest

18. - 19. 9.  se v Praze uskuteční 5. ročník konference HackerFest. Největší IT Security a Hacking událost v ČR i letos přinese přehled nejaktuálnějších a nejnebezpečnějších podob hackingu. Kromě IT Security expertů a etických hackerů se můžete těšit i na řadu soutěží!
 

Penetrační testování s Paulou Januszkiewicz

Bezpečnostní expertka Paula Januszkiewicz se po roce vrátí do Prahy a přinese v pořadí již 3. Security Day! Letošní The Masterclass: 360° Penetration Testing Seminar zahrnuje řadu zajímavých témat, mezi něž patří: bezpečnost operačních systémů, bezpečnost vnitřních systémů, Google hacking nebo např. právní stránky ochrany dat.
 

Letní slevy jsou tu!

Letní slevy jsou tu! Po dobu července a srpna můžete využít slevy až 27% na standardní otevřené kurzy, které se uskuteční v období od 1. 7. - 31. 8. 2017 v našich pobočkách v Praze a v Brně!
 

Microsoft Power BI Desktop [PBID]

Pracujete často s Power BI doplňky či nástroji a potřebujete rychle a efektivně tvořit interaktivní firemní reporty? Pak právě pro vás je zde nový kurz Microsoft Power BI Desktop [PBID], který vám pomocí této aplikace ukáže, jak získat přístup k modernímu, sofistikovanému, pružnému a přitom jednoduchém způsobu tvorby firemních reportů bez ohledu na vaší verzi MS Office!
 

Masterclass: Hacking and Securing SQL Server

Ve spolupráci se CQURE Academy jsme pro vás připravili exkluzivní školení Masterclass: Hacking and Securing SQL Server [CQHACK1]. Přijďte se 9. 10. 2017 seznámit s nejzávažnějšími chybami při správě a ochraně SQL Serveru před kybernetickými útoky. Školení probíhá v angličtině!