Počítačová škola GOPASNovinky

Zabraňte ztrátě osobních i firemních dat

Předejděte krádeži osobních i firemních dat. Vyvarujte se častým chybám při práci na PC. Absolvujte kurz Certified Security Computer User [CSCU] a snižte riziko ztráty osobních i firemních dat!
 

Připravujeme největší Java konferenci v dějinách ČR!

Zveme vás na největší Java konferenci v dějinách ČR, JavaDays 2016! 2denní konference určená Java vývojářům, programátorům a všem, co se o Javu a související technologie zajímají se uskuteční 14. - 15. 11. 2016 v Praze! Registrujte se včas na www.JavaDays.cz!
 

HackerFest Workshop VYPRODÁN! Vyhlašujeme 2. termín!

HackerFest Workshop v termínu 25. 10. 2016 je VYPRODÁN. Vyhlašujeme 2. termín workshopu 26. 10. 2016. Pokud chcete poodhalit tajemství hackingu všech zařízení na platformě Android, registrujte se včas!
 

Vydejte se s námi až Za hranice Excelu

Jako reakci na názory a požadavky účastníků našeho školení Za hranice Excelu I., jsme vytvořili navazující školení, které se věnuje hlubší problematice nástrojů Excelu včetně PowerQuery a PowerPivot.
 

Nový kurz Google Web Toolkit pro všechny Javisty

Přinášíme nový kurz, který jistě potěší všechny "Javisty". Naše široká nabídka kurzů Java se nyní rozšířila o nové školení Google Web Toolkit (GWT)! Pokud i vy jste si našli zalíbení v programovacím jazyce Java a hodláte vyvíjet Rich Internet Applications (RIA) na platformě Java, přijďte na kurz Programování Web Toolkit (GWT) [JGWT1].