Počítačová škola GOPASNovinky

HackerFest Workshop 19. 9. 2017 VYPRODÁN!

1. termín HackerFest workshopu Meet The POWERshell s Michaelem Grafnetterem je VYPRODÁN. I přesto pro zájemce o IT Security a Hacking máme dobrou zprávu! Již nyní se můžete registrovat 
 

Masterclass: Hacking and Securing SQL Server

Ve spolupráci se CQURE Academy jsme pro vás připravili exkluzivní školení Masterclass: Hacking and Securing SQL Server [CQHACK1]. Přijďte se 9. 10. 2017 seznámit s nejzávažnějšími chybami při správě a ochraně SQL Serveru před kybernetickými útoky. Školení probíhá v angličtině!
 

Mastering DevOps

Představujeme nový kurz určený jak manažerům řídícím IT organizaci, tak i jednotlivým specialistům z řad vývojářů a administrátorů. Kurz Mastering DevOps [DEVOPSM] v neposlední řadě pomůže i manažerům z "ne-IT" oblasti tím, že jim ukáže, co od IT požadovat a jaké podmínky je třeba nutné vytvořit.
 

Workshop: Architektura řešení Microsoft Azure

Rádi byste se naučili architektonickým dovednostem nezbytným pro návrh řešení pro Microsoft Azure? V tom případě si nenechte ujít 4. 12. 2017 nový MOC Workshop: Architektura řešení Microsoft Azure [MOC 40442].
 

Zábavná angličtina i čeština pro správce a programátory

Na termíny jako jsou Firewall, Framework, Wireframe, Troubleshooting si zvykl už kdejaký pokročilý uživatel PC. Na tomto kurzu vás veselou formou seznámíme s nejběžnějšími chybami ve výslovnosti a používání termínů i běžných slov a jejich (ne)správnými překlady do češtiny.