Mastering DevOps

Představujeme nový kurz určený jak manažerům řídícím IT organizaci, tak i jednotlivým specialistům z řad vývojářů a administrátorů. Kurz Mastering DevOps [DEVOPSM] v neposlední řadě pomůže i manažerům z "ne-IT" oblastí tím, že jim ukáže, co od IT požadovat a jaké podmínky je třeba nutné vytvořit.
 
Na novém kurzu Mastering DevOps [DEVOPSM] se dozvíte, co znamená propojení světa SW vývojářů a administrátorů již implementovaných systémů. Odstraněním těchto bariér mezi těmito dvěma světy dochází totiž k zrychlení implementace nových funkcí informačních systémů, k snižování rizika a zároveň zvyšování kvality.
 
Na 3denním kurzu Mastering DevOps [DEVOPSM] se dozvíte jak přistoupit k integraci, jaké podmínky je potřeba splnit a jaké prostředí je nutné vytvořit. Dále se seznámíte s požadavky, které na vás vedoucí budou klást a naučíte se na ně řádně připravit.

Co vás naučíme
Jak poskládat jednotlivé prvky metodiky PRINCE2 do jednoho funkčního celku
Aplikovat 7 principů, 7 témat a 7 procesů v konkrétním prostředí pro konkrétní projekt
Připravit se na certifikační zkoušku

Nadcházející termíny
23. 01. 2018  GOPAS Praha
Zobrazit další termíny »

banner-devops-2.png

Mohlo by vás zajímat

Zábavná angličtina i čeština pro správce a programátory
Na termíny jako jsou Firewall, Framework, Wireframe, Bug, Troubleshooting si zvykl už kdejaký pokročilý uživatel PC. Na tomto našem novém kurzu vás však... Zjistit více »
 
PRINCE2® 2017 UPDATE!
Oblíbená školení projektového řízení PRINCE2® se dočkala rozšíření o nové kurzy PRINCE2® 2017 s nejaktuálnější verzí manuálu! Největší update PRINCE2® spočívá v... Zjistit více »
 
3. odborná snídaně na téma Efektivní Projekty
Ve spolupráci s projektovým manažerem osobního, projektového a procesního řízení, Martinem Vitoušem, jsme přichystali pro všechny zájemce o efektivní řízení... Zjistit více »
Aktualizováno: 14.08.2017
Publikováno: 11.08.2017