IT bezpečnost a Hacking

V Počítačové škole Gopas jsme rozšířili nabídku školení o kurzy IT bezpečnosti a stáváme se tak jedničkou na českém i slovenském trhu v této oblasti. Rozsah kurzů zaujme koncové uživatele, administrátory sítí i zájemce o penetrační testování či bezpečnostní audity.

 

Ve spolupráci s celosvětově uznávanou organizací EC-Council (The International Council of E-Commerce Consultants) nabízíme počítačové kurzy, které jsou zakončeny zkouškami vedoucími k získání mezinárodně uznávaných certifikátů. Kurzy IT bezpečnosti pokrývají široké spektrum zranitelných oblastí v IT průmyslu, od socialního inženýrství přes kryptografii a webhacking či tvorbu vlastních exploitů a malware, až po implementaci bezpečnostních opatření v podnikovém prostředí jako jsou PKI, Active Directory nebo firewally. Pokud si myslíte, že vaší oblasti se bezpečnostní opatření nemusejí týkat, pak veřte, že se jí týkají dvojnásob.

Kurzy oblasti IT bezpečnost / Hacking nejsou zaměřeny na výuku aplikace kriminálních praktik, ale naopak vedou k pasivní i aktivní obraně proti kriminálním praktikám. Lektoři demonstrují srozumitelnou formou a s využitím případových studií reálná rizika pro vaši infrastrukturu.

 

"Pokud znáš nepřítele a znáš i sebe, pak neprohraješ jedinou bitvu ze sta. Pokud znáš svého nepřítele, ale neznáš sebe, jednou zvítězíš a podruhé budeš poražen. Pokud neznáš nepřítele ani sebe, prohraješ každou jednotlivou bitvu ze sta."  Sun Tzu, Umění války


 

IT bezpečnost a Hacking


  Windows Server 2012 a 2016 – správa bezpečnosti [GOC175]

  27.2.2017, GOPAS Praha, sleva 15%, cena po slevě 22 100 CZK

  WebHacking v praxi – Zranitelnosti webových aplikací [GOC54]

  27.2.2017, GOPAS Praha, sleva 15%, cena po slevě 26 350 CZK

  EC-Council Encryption Specialist [ECES]

  6.3.2017, GOPAS Praha, sleva 10%, cena po slevě 27 000 CZK

  Testování bezpečnosti webových aplikací [GOC55]

  6.3.2017, GOPAS Praha, sleva 15%, cena po slevě 26 350 CZK