Grafika, multimédia a design

Představujeme vám tu nejširší nabídku počítačových kurzů z oblasti tiskové grafiky, sazby, webdesignu, zpracování digitálního videa a fotografií, projektování, 3D grafiky a animací v České a Slovenské republice.

Naše počítačové kurzy vás naučí efektivně pracovat v grafických programech od společnosti Adobe: Photoshop, InDesign, Illustrator, Premiere, After Effects, Flash, Fireworks, Acrobat, Dreamweaver, FrameMaker a od společnosti Corel: Corel DRAW a Corel PHOTO-PAINT. Pro 3D navrhování máte možnost využít kurzů od Autodesku a aplikace AutoCAD, Inventor a Autodesk 3ds Max. Pro práci s grafickými dokumenty v běžné kancelářské praxi určitě využijete počítačové kurzy na Adobe Acrobat pro vytváření PDF dokumentů, pro tvorbu formulářů vám nabízíme kurzy na LiveCycle Designer.

Školíme nejen na platformě Windows, ale spoustu kurzů i na Macích nebo Linuxu. Kromě komerčního SW máme v nabídce i kvalitní freewarové aplikace. Jsme autorizovaným školicím střediskem firem Adobe, Corel, Apple, Autodesk, Pinnacle a Zoner.

Adobe


  Předtisková příprava v praxi [DTP1]

  2.3.2017, GOPAS Praha, sleva 15%, cena po slevě 6 290 CZK

  Adobe Photoshop – základní kurz [PHSH1]

  13.3.2017, GOPAS Brno, sleva 15%, cena po slevě 3 910 CZK

  Adobe Acrobat – PDF dokumenty v kancelářské praxi [ACR1]

  13.3.2017, GOPAS Praha, sleva 10%, cena po slevě 4 680 CZK