GMAT

Společnost GOPAS jako jediné testovací centrum v ČR nabízí testování GMAT (Graduate Management Admissions Test), které je vstupním testem na mezinárodní programy MBA. Jde o standardizovaný test, který organizace GMAC (Graduate Management Admission Council) pořádá v certifikovaných centrech po celém světě. Zkouška GMAT hodnotí úroveň znalostí kandidáta v oblasti matematiky, analytického myšlení a užití angličtiny. Výsledek je mezinárodně uznávaným měřítkem, které určuje schopnost kandidáta uspět v postgraduálním studiu managementu a obchodu. Jako nejlepší přípravu pro úspěšné složení zkoušky doporučuje naše počítačová škola využít služeb partnerské společnosti GMAT.cz, která jako jediná v ČR nabízí školení ve standardních učebnách.

Testování GMAT u nás probíhá téměř každý všední den od 9:00 do 17:00 hodin, kdy lze test začít nejpozději ve 13:00 hodin tak, aby byl do 17:00 hodin ukončen.

Zkoušku si máte možnost objednat na webu MBA.com, kde si po vytvoření profilu vyberete naše testovací centrum, termín, čas a zkoušku si přímo na portále zaplatíte. My vám místo rezervujeme a připravíme k testování. Cena testu je 250 USD plus DPH. Test je dobré objednat zhruba s dvoutýdenním až měsíčním předstihem, aby vámi preferovaný termín a čas byl volný.